Sanex Hydra Intensive Body Wash Sanex Sanex (Advertentie) Dagelijkse verzorging onder de douche Door invloeden van buitenaf kan de natuurlijke balans van je huid verstoord raken. Oorzaken hiervan kunnen zijn kou, leeftijd of veelvuldig contact met water. Je huid kan hierdoor droog en schraal aanvoelen, of ziet er dof uit. Om te helpen dit te voorko- men is het gebruik van een verzorgend en hydraterend doucheproduct belangrijk. Een nieuwe manier van douchen Sanex Hydra Intensive Body Wash is een nieuwe manier van douchen waarbij je een bijzonder rijke douchecreme gebruikt, in combinatie met een zacht masserend sponsje. Samen zorgen zij ervoor dat je huid gedurende 24 uur be- schermd is tegen uitdroging. Vochtinbrengende douchecreme De douchecreme is dikker dan gewone doucheproducten vanwege de geconcentreerde vochtinbrengende bestand- delen. Hierdoor hecht zij nog beter aan je huid en wordt het goed en diep opgenomen. Zacht masserende puff Het beste resultaat bereik je wanneer je de douchecreme gebruikt in combinatie met het huid stimulerende spons je. Door de zogenaamde puff zachtjes over je lichaam te masseren ontstaat een dikke laag schuim en worden 7 dode huidcellen verwijderd. Zo worden de vochtinbren gende bestanddelen van de douchecreme optimaal op genomen door je huid. De hele dag een zachte huid Sanex Hydra Intensive Body Wash zorgt ervoor dat de natuurlijke vochtbalans van je huid op peil blijft. Je huid voelt de hele dag zacht, soep- pel en gezond aan. Unieke, handige verpakking Sanex Hydra Intensive Body Wash zit in een handige knijpflacon. De 250 ml fles is vanaf September 2002 bij Albert Heijn verkrijgbaar met een gratis puff, die handig opgeborgen zit in de dop. Sanex Hydra Intensive Body Wash: 24 uur bescherming tegen een droge huid. Houdt de huid gezond Mrallntens y.-v

Allerhande | 2002 | | pagina 155