Voor een vroege voorbereiding op de feestdagen, voor een avondje met vriendinnen, of gewoon voor een Stralend U iterl ij k voor elke dag: zes tips om er tiptop uit te zien. Mooie wenkbrauwen Theatrale kleuren Sprekende ogen Nagelbadje Mooimakers voor Dat smalle haarlijntje boven de ogen geeft vorm aan het gezicht en is belangrijk voor de uitstraling. Dikke wenkbrauwen kunnen streng en onverzorgd ogen, maar te dun staat al gauw ouwelijk. Epileer niet teveel ineens en verwijder alleen de haartjes langs de onderrand. Maak de wenkbrauwen sprekender met een niet te don kere wenkbrauwpoeder en een wenkbrauwgel. Van nature weinig wenk- brauw? Teken dan losse haartjes voor een natuurlijker effect. Uitgesproken warme kleuren be- palen het modebeeld deze win ter. Kleurrijke taferelen uit het theater en de beeldende kunst vormden de inspiratiebron voor onder meer de nieuwste haar- trends. Ceef het haar een kleurtje met een uitwasbare kleur- spoeling en draag het los of half opgesto ken in een war- rige look. Daar- naast zijn gloss sprays en glanzende gels een 'must' (Fructis Style). Sprekende make-up mag weer. Vooral de ogen en lippen mogen pittig wor- den aangezet met diepe aubergine of groen-bruine kleuren. Zet de lippen eerst aan met een lippenpotlood in dezelfde kleur als uw lipstick. Het don- kere potloodrandje kan echt niet meer! Een randje boven het oog mag juist weer wel, want de eyeliner is terug van weggeweest. Een beetje glanspoeder of -gel zorgt voor een extra feestelijk effect. Met dit oliebadje heb je in tien minuten boterzachte nagelriemen en glanzend roze met witte na- gels. Doe wat keukenolie (maakt niet uit welke) in een kom en voeg een paar druppels citroensap toe. Laat hier uw handen vijf tot tien minuten in hangen en dep ze daarna droog met een doek. Masseer vervolgens de nagelriemen los met een klein beetje olie of een handcreme. 152 AllerHande 11-2002

Allerhande | 2002 | | pagina 152