BEAUTY Modieuze mannen, klassieke mannen, sportieve mannen... Hoe ze ook van elkaar ver- schillen, een ding hebben de mannen van tegenwoordig gemeen: een goed VCrZOTgd uiterlijk. Zes tips om elke dag opnieuw goed voor de dag te komen. Fris na het scheren Gladde huid Jeugdpuistjes Stralend witte lach Mooimakers voor De alcohol in een aftershave-lotion ontsmet de beschadigde huid en geeft een lekker fris gevoel. Maar de huid droogt er ook van uit. Dat probleem heb je niet bij een aftershave gel, balm of creme (Gillette, Axe). Deze zijn evengoed verfrissend, maar zachter voor de huid door de voedende en verzorgende be- standdelen. Neem bij voorkeur een geurloze after shave in combinatie met een losse eau de toilet. De moderne man kent het belang van ge- zichtsreiniging. Met een paar handjes water en een reinigende mousse of scrub (Dove Face Cream Scrub) reinig je de huid tot diep in de porien. Oude huidcellen worden meteen ver- wijderd, waardoor de huid weer gaat glanzen en heerlijk fris en elastisch aanvoelt. Gebruik nooit toiletzeep in het gezicht. Door de hoge pH-waarde van zeep droogt de huid alleen maar uit, waardoor hij schraal aanvoelt. Hormonen zijn de oorzaak van jeugdpuistjes. Ze gaan vanzelf weer weg, maar een handje helpen kan geen kwaad. Was het gezicht dagelijks met een diepreinigende schuimgel of wascreme (beide Clearasil). Die opent de porien, zodat vuil en vet worden verwijderd. De vochtinbrengen- de ingredienten hebben een voeden de werking, zodat de huid na het wassen weer soepel en zacht aanvoelt. Koffie, thee, rode wijn en sigaretten veroorzaken ontsierende bruine vlekken op de tanden. Door re- gelmatig te poetsen met een whitening tandpasta of-gel worden tanden weer witter, maar een spier- witte filmsterrensmile kun je alleen bij de tandarts halen. Gebruik geen schurende tandpoeders, want daarmee beschadigt u het glazuur en wordt de aanslag alleen maar erger. ISO AllerHande 11-2002

Allerhande | 2002 | | pagina 150