TRENDY KLEI Shampoo met haarverdikker Speciaal voor mannen is er nu een shampoo met een zogenoemde haarverdikker, voor voller haar dat beter in model blijft zitten. Elvive for men Regenium XY is een milde shampoo die fijn en dunner (wordend) haar versterkt en verdikt vanaf de wortel. De shampoo bevat een synthe- tisch bestanddeel dat in natuurlijke vorm als een van de essentiele bouwstoffen van het haar geldt. AllerHande 11-2002 147 all Tegen de tijd dat de mascara bijna op is, begint menig vrouw verwoed het kwastje heen en weer te vegen. Niet doen. De mascara gaat daardoor klonteren. Beter is de hele roller met de dop erop ongeveer een minuut in heet water te dompe- len. Hierdoor wordt de mascara zacht en is hij weer makkelijk op te brengen. De nieuwste ontdekking in de kapperswereld: klei. New Wave Creative Clay is een echt kleiproduct waarmee het haar ultrasterk kan worden gestyld en gerestyld. Zeer geschikt voor extreme, speciale kapsels, omdat het makkelijk en veelzijdig in gebruik is. Ideaal om probleemloos mee te boetseren, kneden, draaien 1 en spiken. Voor kort en middellang haar. Nagels hebben heel wat te verduren. Een van de grootste boosdoeners is afwassen zonder handschoenen. Door langdurig met je handen in het water te zitten, worden de nagels zwakker en breken ze eerder. Wie geen afwasmachine heeft, doet er verstandig aan altijd afwashand- schoenen te dragen en na het afwas sen een handcreme te gebruiken. Zo blijven nagels als nieuw. MILDE

Allerhande | 2002 | | pagina 147