AARDBEI ontbijt Warm aanbevolen uit de Albert Heijn-winkel kaaslaagje over vlees of groenten. Tip: ook geschikt voor de barbecue of gourmetten. Liever kaasfondue uit de pan? Van UnieKaas is er een kant-en-klare kaasfondue met verse ingre- dienten. Mild of pittig, 250 gram 3.99. Handig voor een- persoonshuishoudens of als snack is de Zwitserse Mini-Fondue voor de magnetron. Potje, 200 gram, 3.09. B De naam mag dan mischien Frans klinken, de nieuwe smeerkaas Chevre Doux is gemaakt van Hollandse geitenmelk. Alleen de beste geitenkazen worden geselecteerd voor deze zachte kaas. Geitensmeerkaas smaakt lekker op een sneetje brood, maar is door de bijzondere smaak ook prima geschikt voor vele gerechten en sauzen. Probeer hem ook eens op een toastje, gegarneerd met stukjes bieslook. Chevre Doux, doosje 100 gram, 1.49.B De nieuwste cereal-variant heet Cruesli Straw berry, een krokante muesli met hele stukken gedroogde aardbei en kleine stukjes aard- beienyoghurt die de cruesli een frisse smaak geven. Door de geroosterde granen en de ge- pofte rijst blijft de cruesli extra krokant. Tarwe en haver zorgen voor extra voedings- stoffen. Cruesli Strawberry, doos 375 gram, 1.85. H Uit Frankrijk komt de gewoonte om kaas op te warmen in de pan, ook wel 'raclette' genoemd. Ook in ons land kunnen we nu heel eenvoudig raclette bereiden! Meule d'Or Raclette (250 gram, 2.95) zijn plakken kaas die na het verwarmen zacht worden, maar nog wel een vaste structuur hebben. Lekker als

Allerhande | 2002 | | pagina 17