bltEUiMiESEN M I Tips en ideeen om fit te blijven Voo Slaap zacht! Suprady ms: ifydt hachtua Na een drukke dag is het soms moeilijk inslapen. Zonnatura Goede Nachtrust-thee helpt om makke- lijker in slaap te vallen. Stressvol bestaan? Dan is de Zonnatura- variant Ontspanning aan te raden. Alle Zonnaturaproducten bevatten alleen natuurlijke ingre- dienten. Eskimogeheimen Multivitamines in Als een kind eenmaal begint te lopen, is het wel -v zo prettig als de luier voldoende vocht opneemt, perfect blijftzitten en de nodige bewegingsvrijheid biedt. AH Luierbroekjes (extra large en maxi-plus in een pak van 22/24 stuks) hebben beschermende antilekrandjes, zachte elastiekrandjes, een elastische tailleband en een sterk absorberende kern die heel wat vocht aankan. De zachte, textielachtige buitenkant is gedecoreerd met leuke figuurtjes. H'lilj.MfjrJ VISOLIE Pr evite Ceen zin in ruzie aan de eettafel, maar toch ongerust over de hoeveelheid vitamines die de kinderen binnenkrijgen? Sun down Sunkid Multivitamines Mineralen voor kinderen in de groei bieden - als aanvulling - misschien uitkomst. Ze bevatten alle essentiele bouwstoffen voor sterke botten en tanden, een goede weerstand £n energie. Wist u dat eskimo's langer leven, omdat hart- en vaatziekten nauwelijks bij hen voorkomen door hun hoge visconsumptie? Vis is immers rijk aan de Omega- 3 vetzuren DHA en EPA die de cholesterolspiegel kunnen ver- lagen en de bloeddruk kunnen reguleren. Af en toe (vette) vis eten, kan het risico op hart- en vaatziekten aanzienlijk verkleinen Een alternatief? De Previte visolie capsules. Om de inname van vitamine C aan te vullen, hoeven we niet altijd naar een 'saaie pil' te grijpen. Er valt eindeloos te varieren met de heerlijke AH Vruchtenmix. De mix bevat vruchtensap van rozebottel, zwarte bes, tomaat, framboos en vlierbes. Drink hem verdund met vier delen water. Of roer de mix door de yoghurt. Of giet hem over de via. Of gebruik hem om ijs op te fleuren. Ofvermeng hem door de pap van uw kleuter. Of... Te moe om op te staan? Concentratieverlies? Humeurig? Lijkt een simpel klusje een megaproject? Hoogste tijd voor een multivitamine-boost! Supradyn Complex Forte geeft het lichaam extra ondersteuning dankzij hoge concentraties essentiele vitami nes, mineralen en sporenelementen. En die helpen bij vermoeidheid, lusteloosheid, prik- kelbaarheid en gebrek aan vitaliteit. Laat de winter nu maar komen! "cht, »//i AllerHande 10-2002 159

Allerhande | 2002 | | pagina 157