uni cura Flesvoeding een stapje dichter bij de natuur NUTRICIA Nutrilon r Nutrilon - Mama hoeft zich geen zorgen te maken over hygiene met Unicura zeep 148 AllerHande 10-2002 Voor de gezonde en beschermde huid. Net als iedere ouder wil je je baby beschermen en jouw kindje de beste start in het leven geven. Borstvoeding is daarbij de eerste keus. Van nature bevinden zich in moedermelk prebiotische vezels, die voor een gezonde darmflora zorgen. En die darmflora is van het grootste belang voor de gezondheid van je kleintje! Het helpt namelijk te beschermen tegen ziektes. Prebiotische vezels in de moedermelk zorgen in de darm van de borstgevoede baby voor een toename van "goede" bacterien - zogenaam- de bifidobacteria - en een remming van de groei van "slechte" bacterien, zodat een gezonde darmflora ontstaat. Het zorgt voor een natuurlijke zachte ontlasting en onder- steunt de natuurlijke weerstand van een baby tegen ziektes. Na jarenlang onderzoek is het nu mogelijk geworden de prebiotische vezels aan flesvoeding toe te voegen, zodat ook fles- gevoede baby's kunnen profiteren van deze belangrijke stap dichter bij de natuur. Sinds juni 2002 bevat de standaard fles voeding van Nutricia net als borstvoeding natuurlijke prebiotische vezels. Je herkent vernieuwde Nutrilon aan dit logo op de verpakking. Voor hygienisch schone handen gebruikt u natuurlijk Unicura zeep. Bovendien helpt zowel de vloeibare zeep in een pompflacon als het zeeptablet de huid beschermen tegen bacterien. Zeer geschikt voor de badkamer, de keuken en het toilet. Behalve voor de handjes van uw kinderen, is Unicura zeep ook goed voor uw handen. Het houdt de huid zacht en soepel en maakt toch hygienisch schoon. Wist u overigens dat Unicura naast de welbekende zeepproducten ook douchemilks, handcreme, vochtig toiletpapier en talkpoeder heeft? Unicura helpt voor een verzorgde en beschermde huid.

Allerhande | 2002 | | pagina 146