I en Albert Heijn Gratis naarde bioscoop. Samen naar de zon voor de heift van de prijs. Of elke dag een kleine bijdrage aan Stichting AAP. Met Air Miles sparen voor I e U ke dingen. Van dvd tot Efteling Air Miles op internet Boodschappen doen we toch! Een Air Mile per euro Makkelijk VERDIEND Wie Air Miles spaarc kan, zoals de naam al zegt, sparen voor extra goedkope vliegtickets. Maar dit is allang niet meer het enige. U krijgt bijvoorbeeld korting op arrange- menten in hotels, op culturele uitjes zoals musea, op videohuur, doe- het-zelf- en drogisterij-artikelen... Nieuw is de Air Miles Filmlijn en de mogelijkheid om een goed doel blij te maken: Memisa bijvoorbeeld of Stichting 'Doe een Wens'. Op www.ah.nl vindt u meer infor- matie over het aanvragen van de Air Miles kaart en het koppelen van deze kaart aan de Bowskaart. Ook vindt u hier actuele Air Miles aan- biedingen. Opwww.airmiles.nl kunt u het spaartegoed bekijken en zien welke aanbiedingen binnen handbe- reik zijn. Er kan zelfs een eigen bevei- ligde webpagina geopend worden met een volledig spaar- en bestedingsoverzicht. Verder kunnen spaarders zich abonneren op een e-mailservice die het actuele spaar- saldo en speciale acties doorgeeft. Elke Albert Heijn-winkel heeft een scanner waar het actuele Air Miles spaarsaldo opgevraagd kan worden. C' Air Miles Bij inlevering van 500 Air Miles krijgen spaarders bij Albert Heijn onder meer 5,- voordeel op alle cd's, dvd's, video's en boeken of korting op de toegangsprijs van attractieparken, dierenparken en evenementen via de AH Ticketservice. Air Miles zijn gratis, er hoeft dus niet - zoals bij zegeltjes - voor bij- betaald te worden. En wie vindt het nou met leuk om iets gratis te krij gen? Al 46% van alle huishoudens in Nederland spaart Air Miles, onder meer bij Albert Heijn. Ook het aantal winkels dat Air Miles verstrekt, stijgt. Sparen wordt zo steeds aantrekkelijker, vooral omdat deze winkels artikelen ver- kopen die we allemaal toch regel- matig nodig hebben. Air Miles verdienen gaat snel en makkelijk. Bij de meeste winkels en ook bij Albert Heijn krijgen spaarders 6en Air Mile per uitgegeven euro. Dat loopt dus snel op, zeker als meer mensen op 6en rekening sparen. Voor het sparen zelf hoeft u alleen de Air Miles kaart bij de kassa te laten scannen. Albert Heijn kan de Air Miles kaart ook koppelen aan een Bonwskaart, waarna voor het sparen van Air Miles geen aparte kaart meer nodig is. AllerHande 10-2002 133

Allerhande | 2002 | | pagina 131