je eigen smaak Ui teindeli j k ki es je voor smaken verschilien franse wi j nen gelukkig ook Ontdek Frartse wijnen op de Floriade 17 September tot 7 oktober Je bebt bet nooit te druk om te genieten van Franse wijn Snelheid is het devies van deze tijd. De vakantiespullen zijn nauwelijks opgeborgen, of de drukte van alledag begint weer. Voor koken is dan ook steeds minder tijd. Het moet snel en gemakkelijk. Maar we willen er natuurlijk ook van genieten. Schenk daarom bij elk gerecht een lekker glas Franse wijn. £r bestaat immers geen land dat zoveel verschiilende wijnen produceert als Frankrijk. Van een droge witte wijn uit de Muscadet, die het perfect doet bij de mosselen, tot een heerlijk zoete Muscat de Rivesaltes, waarbij bijna elk dessert gaat glimlachen. Van een heerlijke "zomaar voor door de week" wijn, zoals een Coteaux du Languedoc of een Cotes du Roussillon, tot een chique Bordeaux of Bourgogne voor een speciaal diner. Om nog maar niet te spreken over Champagne, de wijn voor speciale gelegenheden, of de vele fruitige zomer roses uit de Provence. Zoveel diversiteit, zoveel keus. Niet voor niets vindt u bij Albert Heijn een groot aantal Franse wijnen in de schappen. Want Franse wijn betekent voor iedere smaak wat wils en voor iedere beurs een wijn. Geniet ervan! Drie weken lang staan Franse wijnen centraal op de Floriade. In het Franse paviljoen kunt u kennis maken met de verschiilende wijnstreken nit "La douce France" en hun varieteit in kleur en smaak. Natuurlijk is er daarbij ook elke dag wel een glaasje wijn te proeven. Graag tot ziens dus, op de Floriade!

Allerhande | 2002 | | pagina 84