"Ik bad geen idee dat Becel pro activ zo n effect op mijn cholesterolgehalte zou hebben s Becel pro-activ. Gemiddeld 10% LDL-cholesterolverlaging in 3 weken. Renee Kruisinga z.wemt en duikt. CliHonst« "Ongelooflijk" en "zeer verrassend", zo noemt mevrouw Kruisinga de resultaten die zij in 3 weken met Becel pro-activ behaalde. Haar cholesterolgehalte daalde in die periode aanzienlijk. En niet alleen bij haar. Miljoenen mensen overal ter wereld hebben Becel pro-activ inmiddels geprobeerd en ontdekt wat 30 onafhankelijke onderzoeken al eerder aantoonden. Door gewoon dagelijks 20-25 gram Becel pro-activ op uw brood te smeren (dat is de hoeveelheid voor 4-5 boterhammen), kunt ook u actief uw slechte (LDL-)cholesterolgehalte flink omlaag brengen. Logisch dus dat mevrouw Kruisinga zo enthousiast is: "Ik vertel het iedereen die het maar horen wil. Ik ben zo blij dat ik het ontdekt heb." Wat Becel pro-activ zo bijzonder maakt, is het unieke bestanddeel planten- sterol, dat de opname van cholesterol in het lichaam vermindert. Daarmee verlaagt u in slechts 3 weken uw slechte cholesterol met gemiddeld 10%. In combinatie met gezonde voeding kan het cholesterolgehalte zelfs nog verder dalen. Probeer daarom net als mevrouw Kruisinga Becel pro-activ en ontdek hoeveel het cholesterolgehalte bij u daalt. Meer weten? Vul de bon in, kijk op www.becelproactiv.nl of bel gratis het Becel institute: 0800 - 0439. Lees voor gebruik de tekst op de verpakldng. Ik ontvang graag meer informatie over Becel pro-activ. Naam: Adres: .m/v Postcode/woonplaats: E-mailadres: Stuur deze bon in een envelop naar: Becel institute, Antwoordnummer 1004, 3000 VB Rotterdam (een postzegel is niet nodig). Z Ja, u mag mijn gegevens ook gebruiken om mij in de toekomst te informeren over Becel-producten en -acties. De verantwoordelijke voor het beheren van mijn gegevens is: Unilever Bestfoods Nederland B.V., Postbus 160, 3000 AD Rotterdam.

Allerhande | 2002 | | pagina 16