Mooi gezicht DOUCHEdoekje Seeesamstraat! all li Spoedvergadering of on- verwacht afspraakje en uw gezicht schreeuwt om een oppepper? Neem vijf minuten de tijd om: P met een reinigings- doekje make-upresten te verwijderen en wat foundation of poeder aan te brengen voor een egale look; Q snel wat blusher te gebruiken voor een gezond kleurtje; Q Uw favoriete oog- schaduw en mascara te gebruiken (geen tijd nu voor experimenten of moeilijk aan te brengen eyeliner!); Q het geheel, zonder tijd te verknoeien aan pen- seeltjes en lippotloden, af te ronden met lipstick. Geen douche in de buurt? Met de nieuwe Badedas verfrissingsdoekjes kun je je toch fris en schoon voelen. Ze hebben een frisse geur, voelen zacht aan op de huid en zijn dankzij de handzame verpakking zo kiein, datjeze overal mee naartoe kunt nemen. In de strijd tegen pukkels komt Clearasil met een nieuw product: Clearasil Tissues bevatten reini- gende en verzorgende bestanddelen die zacht zijn voor de huid, maar korte metten maken met puistjes. De natuurlijke appelextracten houden de huid fris, gezond en herstellen de vocht- balans. Tip: komt er toch nog een puistje opzet- ten, blijf er dan af om erger te voorkomen. En om puistjes te vermijden, eet je liefst zo gezond en gevarieerd mogelijk. Taft komt in de Style Fix-lijn met vier nieuwe producten. De Chaos Gelee geeft een warrig, nonchalant of chaotisch effect. De Aqua Fixing Gel plakt niet en is ideaal voor een natuurlijke styling. De Gelwax Shine Looks zorgt voor houvast en glans. Het Styling Water ten slotte, zorgt voor een natural-look. Alle varianten kosten 3.99. Dermo Voortaan zingen kids de populaire tv-tune van Sesamstraat ook in bad, want speciaal voor kinderen heeft Dermo Care een badlijn ontwik- keld met Bert en Ernie. De shampoo, douchegel en badschuim zijn extra mild, dermatologisch ge- test, zeepvrij, pH-neutraal en zonder kleurstoffen, dus veilig voor de baby- en kinderhuid. Voor baby's vanaf 6 maanden.

Allerhande | 2002 | | pagina 147