Online Fotoalbum Met een eigen prive-fotoalbum op internet kun- nen vrienden en kennissen over de hele wereld on line foto's bekij- ken. AH Fotoservice scant de fotorolletjes (kleinbeeld of APS) en zet ze binnen vijf dagen in het digitale album. Alleen u hebt de toegangscode, u besluit zelf wie u uitnodigt om de kiekjes te bekijken. Ook kunnen foto's bewerkt worden of vertoond wor- den als diavoorstelling. Wil iemand foto's nabestellen? Dan geeft hij of zij on line opdracht om de foto's af te drukken en te bezorgen bij een Albert Heijn-filiaal in de buurt. Het Online Fotoalbum biedt daamaast creatieve mogelijkheden, zoals het verzenden van een foto als ansichtkaart. AH Afdrukservice fotofilms Waar? In de meeste Albert Heijn-filialen is een AH Foto service, te vinden bij de counter (de balie v66r de winkelingang). Ga voor de on line service naar www.ah.nl. AH Fotoservice kan uw foto's ontwikkelen en afdrukken, maar verkoopt ook eersteklas basismateriaal. Er is bijvoorbeeld een uitgebreid assortiment aan fotorolletjes van het eigen merk. Acties AH Foto CD Een ideale digitale bewaar- plaats voor vakantiefoto's: de AH Foto CD. Met het handige bewerkings- programma op de cd-rom kan het beste uit de plaatjes naar boven worden ge- bracht. Rode ogen worden eenvoudig verwijderd, contrasten zo nodig aan- gescherpt en aan de foto's kunnen makkelijk teksten worden toegevoegd. Handig als geheugen- steuntje ('Waar was dit ook alweer?'). Foto's kunnen vanaf de cd via e-mail direct worden verstuurd aan vrienden en kennissen. De kleinbeeld- of APS- foto's op de AH Foto CD zijn standaard 1520x1144 pixels en laten zich zonder problemen op alle forma ten afdrukken. NEPRET voorbijr AH Fotoservice Wie de voorkeur geeft aan kiekjes op fotopapier, heeft ook een ruime keuze. AH Fotoservice biedt voor het afdrukken van kleinbeeld- en APS-kleurenfilms (klaar binnen twee dagen) naast de standaardformaten en -papiersoorten continu nieuwe opties. Zo is onlangs het 11x1 7 afdrukformaat geintrodu- ceerd, dat net iets groter en duidelijker is dan het standaardformaat, en toch nog goed in foto-albums past. Natuurlijk kunnen de foto's afgedrukt worden op de klassieke formaten 9x13, 10x15, 13x18 of posterformaat 20x30. De foto's worden geprint op fotopapier van uitstekende kwaliteit. Wie hoge eisen stelt, kan kiezen voor Kodak-royaalpapier dat nog meer stevigheid en intensiteit biedt. Hierbij kan de foto met een wit randje worden afgedrukt. AH Fotoservice heeft iedere maand speciale acties. In de septembermaand ontvangt u het nieuwe 11x17 formaat voor de prijs van een normaal formaat en 50% korting op een AH Foto CD. AllerHande 9-2002 135

Allerhande | 2002 | | pagina 135