Benecol zit in een enecol Blijf lekker op gewicht met Modifast Slankfit. P Modifast Slankfit. Lekker slank. Lekker hartig. NlE^Wt Couscous Roy en Rice Curry Oriental Benecol verlaagt echt het (slechte) LDL cholesterol Meer informatie? Bel ons gratis op 0800 0225428 Modifast Slankfit is het vertrouwde merk voor iedereen die graag iets aan zijn/haar gewicht wil doen maar wel lekker en verantwoord wil blijven eten. Met Modifast Slankfit vervangt u een of meerdere maaltijden waardoor u minder calorieen binnen krijgt maar wel alle benodigde vitaminen en mineralen. Per maaltijd zelfs 30% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid. Hiermee kunt u verantwoord afslanken en eenmaal op uw streefgewicht aangekomen. makkelijk op gewicht blijven. Nu verkrijgbaar in de smaken: Noodles Chicken, Noodles Curry, Couscous Royal en Rice Curry Oriental. Vier hartige warme maaitijdvervangers die simpel binnen enkele minuten te bereiden zijn en waaraan alleen kokend water dient te worden toegevoegd. Benecol is een lijn voedingsmiddelen met een uniek cholesterolverlagend ingredient: plantaardige stanolester. In combinatie met een evenwichtige voeding en leefstijl verlagen plantaardige stanolesters echt het (slechte) LDL cholesterol. Benecol ziet er voortaan anders uit, De smaak en de werking blijven dezelfde. De verpakking verandert. Die oogt vanaf nu kleurrijker, met een nieuw logo en een duidelijker opschrift. Zo herkent u de Benecol producten meteen in het koelvak Van uw supermarkt. 132 AllerHande 9-2002

Allerhande | 2002 | | pagina 132