^ROTS Antwoorden, nieuws en boodschappers Wat is het ONLINE foto-album? (GRATIS) OF GA NAAR De bekendste sambals zijn: Sambal oele zeer scherp; bevat de zaadjes van de pepers Sambal oelek trassi: zeer scherp; met gedroogde garnalen Sambal manis: mild; bevat suiker Sambal badja redelijk mild; goed gekruid Met je foto's in een online foto-album kun je je eigen foto's via internet bekijken en nabestellen. Ook kun je familie en vrienden een uitnodiging sturen om jouw online foto-album te bekijken. Met je persoonlijke toegangscode, die je ont- vangt als je aangeeft dat je de foto's online wilt, kun je via www.ah.nl inloggen op je persoonlijke online foto-album. De foto's worden drie maan- den bewaard. Kijk voor meer info op www.ah.nl. CL Sinds kort vind je saimonel- lavrije kipproducten van Nederlandse bodem in het schap. Albert Heijn ver- kocht al salmonellavrije kipproducten uitScandina- j vische landen. De Neder- UJ landse kip is goedkoper en Z heeft een speciaal etiket: 0 'onafhankelijk gecontro- 5 leerd salmonellavrij'. Strenge maatregelen geven de consument de garantie QJ dat de kip salmonellavrij is. De waarschuwing 'dit pro- 2 duct kan schadelijke bacte- rien bevatten' blijft gehand- haafd, omdat de kip de Campylobacterie kan bevat- Q ten. Door de kip goed te LU verhitten, wordt deze bacte- Z rie onschadelijk gemaakt. LU AllerHande 8 -2002 9 BERND WEUSTINK is commercieel verant- woordelijk voor AH Geldzaken. Sinds de introductie begin vorig jaar, sparen een kwart miljoen klanten met de AH Spaar- rekening. Bernd: 'Klanten hebben de voordelen van ongemerkt sparen tijdens het winkelen snel ontdekt. Rekening- houders sparen vaak voor extraatjes, maar ook voor grotere doelen zoals de vakantie. Om dit te realiseren, maken klanten steeds meer gebruik van de mogelijkheid om periodiek geld over te boeken van de bank- of girorekening naar hun eigen AH Spaarrekening. Sneller sparen, dus! Een saldo van 450 of meer biedt bovendien extra voordeel; spaarders ontvangen dan het hoogste rentepercen- tage over het gehele spaar- saldo. Het spaargeld kan overigens direct in de win- kel worden opgenomen. Klanten kunnen hun AH Spaarrekening in de winkel bij de zuil be- heren, maar ook via www.ah.nl. Je vindt hier bij- voorbeeld ook de actuele rentepercen- tages.'

Allerhande | 2002 | | pagina 9