Je kunt niet altijd ezig zijn Uptime 1 Optimel wel. Voel je Vifit (Advertentie) Opti mel Vifit Optimel is de optimaie combinatie van lekker en gezond, met een minimale hoeveeiheid aan calorieen. Aan Optimel is geen suiker toegevoegd en het bevat 0% vet. Wie herkent niet die eeuwige tweestrijd tussen 'lekker' en 'minder vet'. Jezelf trakteren is belangrijk, maar veel mensen willen toch wat kilootjes kwijt of doen hun best om op gewicht te blijven. Lekker, gezond en lekker gezond. Maar goed, verleidingen liggen overal op de loer. We hebben vaak een voorkeur voor smakelijke, calorierijke voeding. En die vet- en koolhydraat- rijke voeding is gemakkelijk en overal verkrijg- baar. Hoe vind je dan toch de goede balans tussen 'lekker leven' en 'op je gewicht letten'? Voldoende bewegen is belangrijk, maar er zijn ook lekkernijen die zelf al met je gezondheid bezig zijn. Voel je Vifit, met Optimel. Optimel fruit- yoghurt 0% vet bijvoorbeeld, bevat veel minder calorieen dan andere fruityoghurt of magere fruityoghurt. Er zijn geen suikers aan toege voegd en het bevat 0% vet. Bovendien is extra calcium, vitamine B2, B6, B12 en C toegevoegd. Kortom: de optimaie mix van lekker en gezond. De speciale yoghurtbasis in combinatie met fris fruitsap is kenmerkend voor de heerlijke smaak van Optimel. Optimel past makkelijk in je voeding van elke dag en is ook lekker als tussendoortje. Het is er in yoghurt, yoghurtdrink en kwark, in heerlijke fruitsmaken, vanille en naturel. Informatie? Heb je nog vragen over welke rol voeding kan spelen in relatie tot je gezond heid? Wil je weten wat je goede gewicht zou moeten zijn? Of heb je vragen over Optimel? Bel dan gratis de Vifit gezondheidslijn: 0800 - 23 58 43 48 of kijk op www.vifit.nl

Allerhande | 2002 | | pagina 52