PUN? Tips en ideeen om fit te blijven maandver band en tampons Natuurlijke energiestoot Koortslip te lijf Smakelijke maaltijdvervangers BSUPER Ski Cc,r,D,ifUl Soms kun je wel wat extra energie gebruiken. De aanmaak van het eo-enzym Q-10, dat een grote rol speelt in onze energieproductie, kan namelijk weleens tekort schieten. Previte Q-10 Plus helpt de energiereserves weer snel op peil te brengen. Ook verhoogt het de weerstand en ver- betert het de geestelijke en lichame- lijke prestaties. In piaats van een pijnstiller te nemen bij een lichte hoofdpijn, kunnen de volgende tips ook helpen: masseer voorhoofd en nek met pepermuntolie drink pepermuntthee drink zwarte koffie met een beetje citroensap leg een met azijn besprenkelde doek op het voorhoofd Zodra er een koortsblaasje opkomt, is het zaak er zo snel mogelijk bij te zijn. Zovirax Koortslip creme gaat de blaasjes tegen. Blijven smeren zolang zich nieuwe blaasjes vormen, is het devies. Zovirax creme is er nu ook in een handig pompje, dat het aanbrengen nog gemakkelijker en hygienischer maakt. De nieuwe Modifast Slankfit-varianten Rice Curry Oriental en Couscous Royal tellen maar 214 ca- lorieen en bevatten bovendien minimaal 30 procent van de dagelijkse hoeveelheid vitamines en mineralen. Vervang twee maal- tijden per dag door een Modifast Slankfit maaltijd om af te vallen of op gewicht te blijven. Albert Heijn heeft het eigen merk maandverband en tampons flink verbeterd. Het maandverband kreeg een nieuwe, sterk absorbe- rende laag, waardoor vocht beter wordt opgenomen en vastgehou- den. De tampons zijn gemakkelij ker in te brengen dankzij een ronder topje en flexibelere vorm. Dat de verpakking er ook nog eens aantrekkelijker uitziet, is mooi meegenomen! Met de Groene Thee Ginseng vitaal van Zonnatura, sla je niet twee, maar drie vliegen in ein klap. Groene thee is immers rijk aan anti-oxidanten die de weer stand verhogen, ginseng heeft een positieve invloed op geeste lijke en lichamelijke prestaties en ten slotte zorgt een vleugje citroen voor een frisse smaak. De thee bevat geen kunstmatige

Allerhande | 2002 | | pagina 141