Douche-sensaties SENSUELE actie actie actie actie 01 Elastiscb perzikhuidje Gezichtsverwenners Mec de nieuwe Nivea Shower Sensation Cremig en Verzorgend wordt douchen pure luxe en ver- wennerij. De gel verandert onder de douche in een rijk, cremig schuim en zorgt voor een lekker zacht velletje. Ook mannen kunnen natuurlijk genieten: voor hen bestaat de variant Nivea Shower Sensation for Men. Ook al bent u met 9k gezegend met zulke voile lippen als die van Angelina Jolie of Brigitte Bardot, met dit simpele make-up foefje lijken ze ~o een stuk voller. Trek met een neutraal lippen- potlood een lijntje rond de lippen, net iets boven de natuurlijke liplijn. Vul de lippen daama op m met lichtbruine of -roze lippenstift en eindig met S een vleugje gloss in het midden van de lippen. - Juist in de zomer kan de huid wel wat extra's gebruiken. De nieuwe Dove Firming Lotion maakt de huid superelastisch. Bij regelmatig gebruik is de huid in drie weken voelbaar gladder en steviger. In combinatie met Dove Silk Shower gegaran- deerd een perzikhuidje! Ook benieuwd? Stuur dan een briefkaart naar AllerHande Actie Dove Firming Lotion, Antwoordnummer 10859, 2410 WB Bodegraven. De eerste 250 inzenders ontvan- gen een setje Dove Silkshower en Firming Lotion. Veel trendy kapsels zijn lastig in model te houden met al- leen maar gel. Voor wat meer body zijn er bij Albert Heijn nu twee innovaties van junior Power Styling te koop. Mad Cum (strong, 75 ml) zorgt voor een betere grip, heeft een mat effect en is perfect voor het stylen van accenten en warrige en wilde trendkapsels. Mess up jelly (ultra strong, 150 ml) heeft een soepele textuur waarmee je chaotische of non- chalante kapsels en creatieve accenten creeert. Gamier verwerkt vitamine A, C en E in haar nieuwe multi-actieve dagcreme Skin Naturals Stop. De creme verwijdert de eerste rimpels, maakt de teint weer fris en stralend en bevat beschermingsfactor 15 tegen schadelijke UV-stralen. De - niet vette nachtcreme stimuleert en beschermt de huid. Proberen? De eerste 1000 inzenders ontvangen gra tis een dag- of nachtcreme. Stuur een briefkaart naar Gamier Skin Naturals/AllerHande, Postbus 444, 2400 AK Alphen a/d Rijn. Gamle'

Allerhande | 2002 | | pagina 129