Air Miles VERZILVEREN wens Waarom is de appelsap van AH Biologisch troebel? De appelsap van AH Biologisch wordt niet gefilterd en geklaard. Daarom is deze appelsap enigszins troebel. De verwerkte appels komen onder andere van zeer oude hoogstamboomgaarden uit het Bodensee-gebied in Duitsland. Hoogstamappels zijn over het algemeen iets donkerder en hebben een goed aroma. Bij aankoop van een artikel met Air Miles-korting vraagt de caissiere ter controle altijd om een post code en huisnummer. Lukt de verzilvering niet, dan komt de postcode waarschijnlijk niet overeen met de postcode die bij Air Miles bekend is. Via www.airmiles.nl kunnen adresgegevens worden aan- gepast. Dit kan ook schriftelijk naar Air Miles Klan- tenservice, postbus 2049, 2130 CE, Hoofddorp. MARCRIET (25), JANNEKE (27) EN TESSA (27) UIT UTRECHT 'Wij willen dat het in de Albert Heijn gezelliger wordt. Doe wat aan die kille verlichting en draai een leuk achtergrondmuziekje uit de top-veertig in plaats van die oude deuntjes van twintig jaar terug.' Reactie Albert Heijn: Aan de keuze voor de verlichting en de muziek liggen praktische redenen ten grondslag. In de winkel proberen we zoveel mogelijk het buitenlicht na te bootsen. Dit om te voorkomen dat een klant niet tot de onaangename ontdekking hoeft te komen dat de door hem gekochte 'groene' paprika eenmaal buiten plotseling geel blijkt te zijn. Met de wat bekendere, toegankelijke muziek probeert Albert Heijn tegemoet te komen aan de smaak van een zo breed mogelijk publiek.

Allerhande | 2002 | | pagina 8