4 DR1 SS& I:^a DRESSY Rucola geeft een peperig, pittig accent aan de salade. Ook lekker door de pasta, op de pizza of met wat olijfolie en krullen geraspte par- mezaanse kaas. &S nu ook verkrijgbaar in grootverpakking, maar dan niet biologisch. TUINt Zelf maken kan wel - met olijfolie, azijn, verse kruiden etcetera - maar hoeft niet. Met de kant-en-klare sla- dressing van AH Biologisch bespaar je jezelf een hoop werk in de keuken. Een lek ker romige dressing met tuinkruiden. Maak de salade af met een verse dressing van AH Huistrai- teur. De dressings, o.a. in de sma- ken honing, mosterd, ceasar en vinaigrette, zijn verkrijgbaar in cups. E6n cup is precies genoeg als dressing voor een zak sla- melange van 75 g. De verse dres sings zijn te vinden in het koelvak bij de voorverpakte sla. Knapperige noten door de sa lade doen het qua smaak en deco- ratie altijd goed. Even roosteren in een droge koekenpan is niet meer nodig. Dat heeft Albert Heijn al ge- daan. De drie soorten noten zijn te vinden bij de voorverpakte sla. Verkrijgbaar in Franse walnoten, geroosterde cashewnoten en ge- roosterde pijnboompitten. Wat spekjes door de sa lade zorgt voor een bijzonder accent. Zelf spekjes uitbak- ken kan, maar kant-en-klaar kopen is wel zo gemakkelijk. Varieer met gerookte spek- blokjes, voor een intens aroma en een rokerig accent. In het vleeswarenkoelvak. AllerHande 7-2002 69 Paprika's in drie kleuren geven een vrolijk tintje aan salade. Snijd zelf blokjes van paprika's of ge- bruik een half bakje voorgesne- den paprikablokjes. Paprikamix (bakje, in koelvak).

Allerhande | 2002 | | pagina 69