PICK MIX Een frisse salade maak je zo. Mix de inhoud van een zak slamelange met wat van de onderstaande ingredienten. Bijna alles is te vinden op de versafdeling. a®* v ~V 4 Veldsla heeft een milde notensmaak. De zoete reepjes rode biet steken mooi af bij de groene slablaadjes. De mix vormt een perfecte basis voor een maaltijdsalade met bij- voorbeeld (gerookte) vis. Veldsla met bietjes, zak a 75 gram). Rocketsla is een bijzondere sla- soort met fraaie rode nerven in het donkergroene blad. Rocketslamelange, zak, 75 gram: rocket, swiss chard, lollo rosso. Feta is niet alleen lekker in een Griekse salade met tomaat, rode ui, komkommer en zwarte olijven. De spierwitte blokjes kaas smaken ook goed door oer-Hollandse kropsla. Blokjes feta in kruidige olie (pot Apetina), of naturel feta (beker AH). In het kaaskoelvak. Nieuw in het assortment zijn deze extra grote croutons. De knap- perige stukjes brood maken de salade tot een goed vullende maal tijdsalade. De croutons zijn kant-en-klaar en staan in het koelversvak bij de voorverpakte sla. Lekker makkelijk. Mozzarella van koemelk heeft een vrij neutrale smaak. De mini-mozzarellabolletjes combineren prima met een frisse zomerse salade met veel tomaat en bijvoorbeeld wat rucola. Bakje Piccolini of Mozzarelline. In het kaaskoel vak of op de versafdeling. Nieuw in het assortiment is de Italiaanse mix. De groene pista- chepitjes, de kruidencroutons en geroosterde pijnboompitten zor- gen ervoor dat de salade hele- maal naar Italie gaat smaken. In het koelversvak bij de voorver pakte sla.

Allerhande | 2002 | | pagina 68