o\\\> s Jordans...Puur Natuur - Puur Lekker Voe[ je fantastisch door eerlijke voeding Luxe Crunchy van Jordans Mixed Nut Raisin Gebruik Jordans Mixed Nut Raisin naast het ontbijt of dessert,, ook bijvoorbeeld als basis om heerlijke koekjes te bakken Crunchy Florentines - Florentijnse koekjes: unieke delicatesse. Ingredienten: 7S3 boter JSS suiker loog Jordans Mixed Nut Raisin Crunchy 2jg geraspte sinaasappel - en citroenschil 153 kersen uit blik/glas 2sg stukjes stem gember 7Sg witte chocolade 7Sg pure chocolade 1. Smelt boter en suiker samen in een pan. Laat het 1 min., al roerend koken. Zet het fomuis lager en voeg )ordans Crunchy Mixed Nut Raisingeraspte sinaasappel - en citroenschil, de kersen en stukjes gember al roerend toe. 2. Doe de mix met een theelepeltje op een bakplaat (of op oven bak folie), 2 cm. van elkaar. 3. Zet de bakplaat in een voorverwarmde oven van 180 gedurende 10-12 min. totdat ze lekker bruin zijn. 4. Haal de bakplaat uit de over en laat ze op de bakplaat afkoelen. De afwerking met chocolade gebeurt +/-1 uur voor gebruik. Tot die tijd luchtdicht bewaren in b.v een blik. 5. Een uur voor consumptie de chocolade elk apart in een pan smelten Dip de gladde zijde van de Florentines even in de chocolade Iwissel wit af met donker) en laat ze +/- 1 uur hard worden alvorens te eten. Eenmaal gechocolateerd niet bewaren anders gaan ze plakken. Een luxe mix van paranoten, hazelnoten, amandelen en rozijnen gecombineerd met krokante muesli. I

Allerhande | 2002 | | pagina 79