HANDIG: haringstukjes uit IJsland Roere akken uit de Albert Heijn-winkel Delightful calorieen. Hero D'lightjam is verkrijgbaar in de smaken aardbeien, abrikozen, frambozen of bosvruchten. Prima alternatief voor de zoete boterham. Pot, 295 g, 1.49. Schelvis is terug van weggeweest! Steeds vaker staat het op de kaart in restaurants, en ook Albert Heijn heeft deze vissoort 'herontdekt'. Dagelijks wordt schelvis uit IJsland aangevoerd, en't ligt dus verser dan vers in de winkel. Schelvis wordt met vel verkocht, zodat 'ie niet uit elkaar valt tijdens het bakken. Na het bakken is het vel gemakkelijk te verwijderen. Per 100 gram, 1.85. Spa Reine is er nu ook in een klein flesje met sportdop. Natuurlijk niet alleen voor sporters, maar ook heel han- dig als je onderweg bent of voor op't werk. 'n Prima stimulans om veel water te drinken! Per flesje van 50 cl, 0.59. Een exotische maaltijd op tafel in slechts vijf minuten? Dat kan met de vier nieuwe verse AH roerbakschotels. AH Roeren 8t Bakken is er in vier smaken: Indiase roerbakschotel met cur- rysaus, Thaise roerbakmaaltijd met groene currysaus, Japanse roerbakmaaltijd met sukiyakisaus (vegetarisch) en Italiaanse roerbakmaaltijd met pestosaus. Schotel, 550 gram 4.99. Ook een liefhebber van haring, zo op z'n tijd? De vertrouwde maatjes- haring heeft er twee varianten bij gekregen: haringfilets zijn maatjes- haringen die nog beter schoongemaakt zijn en geen staart meer hebben. Lekker op brood of een toastje! Haringfilet- stukjes zijn handig als borrelhapje, want ze zijn verpakt met uitjes dn prikkers. Haringfilets, per 2 stuks, 2.75; haringfilets in stukjes, per 3 stuks, 3.99. AllerHande 5-2002 15 Jam boordevol fruit, maar met de helft minder

Allerhande | 2002 | | pagina 15