O ALLERHANDE-INFORMATIE Colofon AH BoMHsinformatie Verkoopadressen Algemene informatie Het Albert Heijn-wijninformatiesysteem Opmerkingen bij de receptuur AH Kookscholen AllerHande verschijnt twaalf keer perjaar en is gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-win- kels. Uitgever Albert Heijn bv, Zaandam Bladmanager Gerdy van Bellen Redactiecoordinatie Nicole Lankhorst Advertentiecoordinatie Wim Groot Traffic-codrdinatie Lieke Zeggelink Redactionele reaiisatie Media Partners, Amstelveen Hoofdredactie Mieke van Laarhoven Art direction Marina Witkamp Vormgeving Marion Deerenberg, Chiel van Rijn, Charlotte Tromp Projectredactie Gijs van Meurs Tekst-/eindredactie Jeannette Verleg Culinaire redactie Ingrid van Koppenhagen Redactiesecretariaat Cri Smith Accountmanagement Dorothy van den Berg, Aaf Visser Technische coordinate Karl van der Vlies Drukwerkinkoop Kobalt B.V. Media Services, Amstelveen Druk Roto Smeets Etten, Etten-Leur Met medewerking van Monique Bakker, Linda Bellaar Spruyt, Hilda de Boer, Martine van Drongelen, Janine van Dijk, Karina van Eeten, Marion Ester, Lotti Elfferich, Caroline Hagedoom, Clara ten Houte de Lange, Natascha Klootsema, Marjolein Koolhof, Karei Koolhoven, Ingrid Monnichmann, Bob Mulder, Ivonne de Natris, Marielle van der Plas-Vrielink, Redactiebureau Reactie, Scrip- turn, Nel Stap, Tanja Steinbusch 2002 Media Partners Niets uit deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgeno- men zonder voorafgaande schriftelijke toe- stemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. Informatie en reacties uitsluitend AH Servicelijn, tel.: 0800-0305. Internet: www.ah.nl Aanbiedingen geldig van 6 mei t/m 19 mei Redameprijzen in deze AllerHande zijn geldig van maandag 6 mei tot en met zondag 19 mei 2002. Hebt u al een AH Bonwskaart? Met uw AH Bowwskaart profiteert u van vele aanbiedingen in de winkel. Elke week zijn er honderden artikelen met flinke kortingen verkrijgbaar. De AH Bcwwskaart is gratis aan te vragen door een AH Bom/skaartformulier in te vullen dat verkrijgbaar is bij de infocounter in uw Albert Heijn-winkel. Meer informatie vindt u in een informatiefolder in uw winkel. Is uw AH Bowwskaart verloren, gestolen of beschadigd? U kunt uw AH Bo/wskaart laten blokkeren via de sprekende computer, telefoon (075) 659 59 59. Bij de infocounter van uw filiaal kunt u terecht voor meer informatie en een nieuwe kaart. De afgebeelde accessoires zijn verkrijgbaar bij de volgende winkels: A Albert Heijn B Bijenkorf, Amsterdam, (020) 621 80 80 C Capsicum, Amsterdam (020) 623 10 16 D Studio Bazar, Almere (036) 538 20 09 E Dille Kamille, Rotterdam (010) 521 85 31 F Scherven brengen Geluk, Aalsmeer (0297) 366 908 G Nijhof, Baarn (035) 548 61 11 H Klevering Zuid, Amsterdam, (020) 670 36 32 I Fleur de Lys, Amsterdam (020) 662 17 37 J Blokker, Rotterdam, (010) 280 73 40 K V&D, Amsterdam (020) 595 91 11 L Hema, Amsterdam, (020) 311 44 11 M Perry Sport, Amsterdam, (020) 641 95 33 N Onderde Damiaatjes, Haarlem, (023) 532 48 59 Met redamecheque toch profiteren van aanbiedingen In AllerHande staan ook aanbiedingen vermeld. Soms is de voorraad van een aanbieding al op. In dat geval kunt u bij de kassa een redamecheque knjgen, waarmee u - als de voorraad weer is aangevuld - dat artikel alsnog tegen de aanbiedingsprijs kunt kopen. Dit geldt met voor de 'zolang de voorraad strekt'- aanbiedingen. Prijswijzigingen voorbehouden In de periode tussen de vervaardiging van deze AllerHande en het verschijnen kunnen prijzen van artikelen aangepast zijn. Assortment Het kan voorkomen dat u een artikel niet (meer) aantreft in de winkel. Bij de infocounter kunt u terecht voor meer informatie over het desbetreffende artikel. Alle bij Albert Heijn verkrijgbare wijnen hebben een kleurcode. Elke kleurver- tegenwoordigt een groep van een bepaald type wijn: wijncategorie 1 lichte, frisse, fruitige, witte wijnen wijncategorie 2 ronde, fruitige, soms wat kruidige witte wijnen wijncategorie 3 voile, rijke witte wijnen wijncategorie 4 friszoete tot halfzoete witte wijnen wijncategorie 5 halfzoete tot rijke, zoete witte wijnen wijncategorie 6 rosewijnen wijncategorie 7 lichte, soepele, rode wijnen wijncategorie 8 voile, ronde, vaak wat kruidige rode wijnen wijncategorie 9 stevige, rijke, krachtige rode wijnen wijncategorie 10 rijke, zoete rode wijnen en port In plaats van verse kruiden U kunt verse kruiden in de receptuur vervangen doorgedroogde ofdiepvrieskruiden. Neem voor 1 takje verse kruiden 1 thee- lepel gedroogde, 'A theelepel poeder of 1 eetlepel diepvrieskruiden. Eet- of theelepel Als er in de receptuur 1 eet- of theelepel staat aangegeven, dan wordt een afgestreken lepel bedoeld. Een theelepel bevat 3 milliliter, 1 eetlepel bevat 5 theelepels (15 ml) en 1 deciliter ca. 7 eetlepels (100 ml). Verkrijgbaarheid van producten en ingredienten Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Is het product dat u zoekt met aanwezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarkt-manager. Deze helpt u graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kunt u met vragen ook terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305). Merknamen achter ingredienten Soms ziet u achter een product in de ingre- dientenlijst van een recept een merknaam staan, bijvoorbeeld: 1 pot vlees- fond (380 ml, AH). Van het genoemde product in die hoeveelheid is bij Albert Heijn dan alleen dat merk verkrijgbaar. Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Doorgeringere ofgrotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Een compleet overzicht van de kookcursussen en/of workshops vindt u op www.ah.nl. In Albert Heijn-winkels met een AH Kookschool is ook een bro chure verkrijgbaar. AH Kookscholen vindt u in: Den Haag, Escamplaan 281 Haarlem, Soendaplem 18 Leeuwarden, Tinjedijk 76 Maarssenbroek, Bisonspoor 1078 Purmerend, Burgemeester D. Kooimanweg 16 Tilburg,Jan Heijnstraat 10

Allerhande | 2002 | | pagina 146