Wat eten e we vandaag? SLANKdruppels O Norway Veel bewegen en verstandig eten, dat is 't beste voor wie nog een paar kilo's kwijt wil. Slankdruppels van Pr^vite kunnen een handje helpen. Door deze druppels na de maaltijd in te nemen, worden de vochtregule- ring en vetverbranding gestimuleerd. Verder nemen de druppels het hongergevoel weg en geven ze energie. Kamerplanten zien er niet alleen mooi en sfeervol uit in huis of op kantoor, maar ze zijn ook goed voor de gezondheid. Wetenschap- pelijke studies toonden aa dat klachten als moeheids- verschijnselen, verkoudhetd en keelpijn aanzienlijk afnemen wanneer er planten in huis zijn. Daarnaast zorgen planten ervoor dat je je relaxter voelt. Bron: University of Agriculture, Maaltijdvervangers - soep, milkshake of maaltijd- reep - zijn 'n prima middel om een paar kilo's te verliezen. Je vervangt een of meer maaltijden per dag door een maalcijdvervanger die veel minder calorieen - maar wel alle benodigde voedingsstoffen - bevat dan een ge- wone maaltijd. Probeer eens een van de soepen van Slimfast: Italiaanse tomaten-, Gevulde kip- pen- of Romige champignonsoep. Het hooikoorts- seizoen is weer begonnen: van april tot Septem ber hebben veel mensen last van een loopneus, verstopte neus, niesbuien of tra- nende ogen. Oorzaak is het stuifmeel van pollen, waarvoor veel mensen overgevoelig zijn. Geluk- kig zijn er effectieve middeltjes verkrijgbaar tegen deze vervelende kwaal. Prevalin heeft een neusspray en oogdrup- pels, die hooikoorts- klachten remmen. AllerHande 5-2002 143

Allerhande | 2002 | | pagina 143