Fa Zachte MOUSSE wen kbrauwen BLOTE voeten O u N od I- I HARRY POT TERpleisters Voile, zware wenkbrauwen zijn weer helemaal in. Wees voorzichtig met epileren. Twijfel bij de hoeveelheid haar- tjes die weggehaald kunnen worden? Laat het eerst door de schoonheidsspecialiste doen. Toch zelf doen? Haal alleen de haartjes aan de onderkant weg en niet te veel tegelijk per dag. Gebruik altijd een epileerpincet. Je kunt de haartjes bij elkaar houden met een beetje haar- gel, dat met een wimperkammetje door de wenkbrau wen wordt gekamd. Ze worden er ook wat donkerder van, waardoor ze meer opvallen! De dichte schoenen mogen de kast in. We kunnen onze voeten weer laten zien! Een kieine 'inspectie' van hun toestand is waarschijnlijk geen overbodige luxe. Vijl regelmatig het eelt weg. Een scrubbehandeling of voet- massage doet de voeten ook goed. Voetcreme tot slot, houdt de huid soepel en het vochtgehalte in balans. Last van ingegroeide nagels of andere kwaaltjes? Laat een pedicure het werk doen. ULI Q_ GO LU Met een gemiddelde oppervlakte van anderhalve vierkante meter en een gewicht van vier tot zeven kilo is de huid ons groot- ste orgaan. Hoewel de huid voor 70% uit wa ter bestaat, beschermt hij ons lichaam tegen weersinvloeden en bacterien. Goed verzorgen dus! De producten van Sanex spreken zowel man- nen als vrouwen aan door de zachte geur en de verzorgende bestanddelen. Pro- beer eens de nieuwe deopress of de body- milk foam. Beide handig in gebruik en gezond voor de huid. Wellness Voor veel mensen is douchen het verwenmoment van de dag. Doucheschuim is er tegenwoordig in allerlei hippe varianten, zoals douchegel en -scrub en sinds- kort ook als mousse. Ook Fa heeft zo'n bijzondere, zachte mousse. Wordt douchen n6g leuker! AllerHande 5-2002 135 Harry Potter op posters, in de film, in boeken, op agenda's... en nu ook op pleisters. Met deze waterbestendige pleisters is ieder kind zo van de pijn af!

Allerhande | 2002 | | pagina 135