Wat draag jij vandaag? Probeer gratis! 'I Gewoon... of... ...een pasklare oplossing! Wat moet je hiervoor doen? Kotex past bij jou. Punt. PROBEER GRATIS COUPON Normaal ondergoed Kotex Combi het eerste iniegkruisje voor zowel string als normaal ondergoed. Welk ondergoed je ook draagt, het nieuwe Kotex® Combi iniegkruisje past altijd. Het is superdun met een zacht bovenlaagje, dus heel comfortabel. Het zit prima in gewoon ondergoed en draag je een string, Q dan vouw je de zijkanten gewoon om je string heen. Kotex Combi inlegkruisjes zijn nu verkrijgbaar bij Albert Heijn. Bovendien kun je het eerste pak Kotex Combi gratis proberen. Je krijgt het aankoopbedrag terug via bank of giro. Je zult zien dat Kotex Combi bij jou past. Koop een verpakking Kotex Combi inlegkruisjes. Stuur onderstaande coupon samen met streepjescode naar: Kotex Combi Actie, Antwoordnummer 10017, 6200 XP Maastricht. Je ontvangt dan binnen 4 weken 2,29 op bank of giro. Reglement: uiterste inzenddatum: 31 juli 2002. Maximaal 1 inzending per adres/rekeningnummer. Deze actie is alleen geldig in Nederland. Nabootsingen of kopieen van de streepjescode worden niet geaccepteerd. Alleen volledige inzendingen worden in behandeling genomen. Geen jeugd- of spaarrekening. We willen graag het volgende van je weten: 1 Heb je eerder Kotex inlegkruisjes gekocht? ja 1 nee 2 Welke soorten inlegkruisjes heb je de laatste 3 maanden gebruikt? String/Tanga 1 Normaal Anders Naam: Adres: Postcode: Plaats: Rekeningnummer: Ja, ik wii op de hoogte gehouden worden van Kotex activiteiten.

Allerhande | 2002 | | pagina 123