MINI-KEUKEN MET MAXI-RUIMTE We hebben't liefst een fantastische woon- keuken, maar helaas heeft lang niet elk huis daar de ruimte voor. Haal het maximale uit een kleine keuken met deze tips en ideeen. Plannen om te veranderen? Ga niet alleen uit van de oude situatie, maar kijk ook naar de aangrenzende ruimtes. Over- weeg bijvoorbeeld om bij het verbouwen van de keuken het trapgat of een stukje van de woonkamer mee te pakken. Dat kleine beetje extra ruimte kan net de mogelijkheid bieden voor een keukenkastje erbij. Klein en compact Modulekeukens worden steeds populairder en zijn ideaal voor de kleine keuken. Alle delen zijn los verkrijgbaar, waardoor de keukeninrichting heel flexi- bel is. Opgeruimd netjes Keukengerei mag weer gezien worden in de trendy keuken. Ophangrekjes of een extra plank boven het aanrecht zijn ruimte winners. Maar ook grote lades zijn ideaal, vooral pannenlades zijn sterk in op- komst. Je trekt de spullen naar je toe en kunt er van alle kan- ten goed bij. Keukenkastjes met halftransparante panelen vergroten de keuken optisch. Op hoge poten Een keukenblok op pootjes geeft een ruimtelijk effect. Bij- komend voordeel is dat onder de kastjes goed schoongemaakt kan worden. Efficient In keukenkastjes is vaak nog veel ruimte over. Een extra plank creeert meer ruimte in de kastjes. Denk bijvoorbeeld aan het goot- steenkastje waar meestal geen plank in zit. Ondiepe opbergrekjes aan de bin- nenkant van de deurtjes zijn ideaal voor het op- bergen van potjes en zak- jes. Ook een combi-magne- tron bespaart ruimte. En een afwasmachine is een handige Klein KOOKd halftransparante astjes afwas machine verrijdbaar 110 AllerHande 4-2002

Allerhande | 2002 | | pagina 110