m Nieuw(s) uit de Albert Heijn-winkel. Op zoek naar informatie of recepten? Kijk ook eens op www.ah.nl QQ Gespreksstof Ervaringen van au pairs in Frankrijk. STIJL LEVEN Koken en wonen Een feestelijk gedekte paastafel. U3 Air Miles Topaanbieding Hippe weegschaal met twee taartrecepten. Air Miles Shopping De nieuwste aanbiedingen. U3 Allermooist Beautytips. E3 Beauty Deodorants op een rij. Health Energie opdoen in de frisse lucht. Eropuit! Consult Tips en ideeen om fit te blijven. Fruits de mer 52 Air Miles 135 Allermooist 145 MET DE FRANSE SLAG 'Brainstorm Pasen!' galmde ik over de redactie. Met potten koffie, allerhande koekjes, flessen water en tal van ideeen nestelden we ons rond de grote vergader- tafel en al snel werden de wildste plannen gesmeed. 'We gaan eropuit,' was de mening van de een. 'Ja, maar thuis lekker uitgebreid ontbijten hoort nu een- maal bij Pasen,' reageerde de ander. Vooijaars- vakantie!' riep de meest reislustige collega. 'We gaan naar La Douce France!' Een fantastisch idee, besloten we. Want Frankrijk, de culinaire bakermat bij uitstek, leentzich voorzowel korte trips als langere vakanties. Een Fransman weet als geen ander wat genieten van het leven betekent. En de producten om 'Joie de Vivre' in huis te halen, liggen in de Albert Heijn-winkel. Het ei was gelegd en de start liet niet lang op zich wachten. Wat dacht u van knapperige sandwiches op een terras in Parijs of een uitgebreide 'fruits de mer" aan de kust van Normandie en Bretagne? Flaneren langs de havens van de Cote d'Azur en decadent proeven van mooie cocktails met verleidelijke hapjes? Ofdineren in de Provence, aan een lange houten tafel op de cour of in de boomgaard? Maar ook: met elkaar genieten van een paasontbijt in Franse stijl: 'le petit dejeuner'. Voor uit en thuis, voor groot en klein, voor gemakkelijk en wat uitgebreider: deze extra dikke AllerHande barst van de inspiratie en ideeen. Ik wens u prettige paasdagen toe, Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2002 | | pagina 5