o slim me producten voor onderweg Nutrilon k ga OD pS-d en neem mee... Droog zwemmen Baby dorstlesser Kant-en-klare opvolgmelk in een handige meeneem- verpakking. Sapje? Potterpleisters Op gewicht Zonder water Mini-deo Ontsmetten Antiknoei Schone snoet Vier het VOC-jaar De wereld van de tuinbouw ]2UUrtJE DIRECT 'DESINFECT Speciaal voor waterratjes zijn er Huggies Little Swimmers. De luiers zijn dunner dan gewone luiers en lopen minder snel vol met water. Puur sap van Roosvicee in een handig meeneemflesje. Lekker fris en zonder toevoegingen. De eerste schrik is snel vergeten met de kleurige pleisters van kinderidool Harry Potter. Chocoladerepen met wei- nig calorieen van Weight Care zijn prima vervangers voor de lunch. Handen wassen, maar geen water en zeep in de buurt? Geen probleem met Herdme desinfecte- rende handgel. De compacte deo van Nivea past in elke tas. Kleine wondjes ontsmet je snel met Sterilon. Met de Difrax antilekbeker geen geknoei meer op de achterbank. Je kunt'm zelfs op z'n kop houden zonder lekken. Snoeten poetsers: verfrissende doekjes voor onderweg. Dit jaar is het vier eeuwen geleden dat de Verenigde Oost-lndische Compagnie werd opgericht. Op verschillende plaatsen wor- den evenementen en tentoonstellingen georganiseerd. Onder andere Hoorn en Enkhuizen spelen een rol met hun speciale VOC-verleden. Op 22 maart vindt in Hoorn het startschot plaats, op 6 en 7 april is Enkhuizen het decor van een nautisch VOC-weekend. Meer informatie op www.voc2002.nl of bel (070) 349 01 44. De tienjaarlijkse wereldtuinbouwtentoon- stelling Floriade vindt dit jaar weer plaats. In het 65 hectare-metende Floriadepark draait alles om tuinbouw. Het thema 'Feel the art of nature' is in 300 presentaties ver- werkt, onder andere in een bloemenvallei van 1 miljoen bloembollen en een wereld- reis langs buitenlandse inzendingen. Vanaf 6 april in de Haarlemmermeer. Meer informatie op www.floriade.com of bel (023) 562 20 02. AllerHande 3-2002 1S7

Allerhande | 2002 | | pagina 157