Axe Dimension kies je welke soort? Een deodo rant is meestal afdoende bij normale transpiratie. Sommige deodorants bieden langer be- scherming dan andere. Termen als 'intensief en '24-uur actief' maken dat duidelijk. Lichte transpiratie vraagt om een par- fumdeo of een bodyspray, ter- wijl bij sterke transpiratie een antitranspirant het prettigst is. Bijvoorbeeld bij extra lichame- lijke inspanning of als het warm is. Wie een gevoelige huid heeft, kan kiezen voor huid- vriendelijke varianten. Deze zijn te herkennen aan termen op de verpakking als 'sensitive', 'alco- holvrij', 'pH-neutraal' of 'hypo- allergeen'. C> Fa Sport Vogue Extravagant Fa Palm Fresh Voor de man: effectieve deodorant en frisse bodyspray ineen. Deze nieuwe, frisse geur is vitaliserend en mannelijk. De Freshness Control-formule van Fa deodorant beschermt langdurig tegen transpiratie- geur. Fa Sport is popuiair bij mannen en vrouwen door de extra frisse, sportieve geur. De spray, fris en snel in het gebruik en vrij van CFK's, is in ons land de meest verkochte deodorant. Welke soorten zijn er nog meer? Een verstuiver is net zo eenvoudig aan te brengen als de spray, maar bevat geen drijfgas.De vloeistof in een ver stuiver is dikker, waardoor het iets langer duurt voordat de deodorant droog is. Een compactspray heeft dezelfde eigen- schappen als een gewone verstuiver en is makkelijk mee te nemen. Een bodyspray combineert een milde deowerking met een licht parfum. Deze is afdoende bij lichte transpira tie. Een roller bevat vloeistof. Rollers op alcoholbasis drogen sneller dan die op waterbasis. Een stick is minder kleverig op de huid dan een roller. Een creme is de meest verzorgende deo. Doordat de werkende stoffen zijn verpakt in olie en water is een cr&medeo zacht voor de huid. Een deodoekje is gedrenkt in deodorantvloeistof. Ideaal op momenten dat er geen water en zeep in de buurt zijn. Een deodorant die mild is voor de huid, maar die ook een exclusief parfum heeft. Vogue Extravagant is de nieuwste geur van Vogue: uitdagend en opwindend. Fa gebruikt de laatste geur- en kleurtrends in de ontwikkeling van nieuwe deodorants. Fa Palm Fresh is een frisse, milde, exotische geur. Voor mannen en vrouwen. 150 AllerHande 3-2002

Allerhande | 2002 | | pagina 150