m sa Air Miles Topaanbieding Koken met een stoomkoker. EE Health Hoofdpijn de baas. Hoe voorkom je spanningshoofdpijn? of recepten? Kijk ook eens op www.ah.nl DAGJE MET OF ZONDER? Laat ik maar met de deur in huis vallen: vegetarisch is voorveel mensen synoniem aan 'geitenwollen sokken'. Waar of niet? En ik kan een lang betoog Houden over waarom dat helemaal niet (meer) zo is, maar dat laat ik lekker aan u over. BE Air Miles Shopping De nieuwste aanbiedingen. BT; Allermooist Beautytips. U2 Beauty Haarmetamorfose. Drie generates met een ander kleurtje. Consult Tips en ideeen om fit te blijven. Mobiel bereikbaar? 87 Als ik denk aan gemarineerde artisjokjes met flinterdun gesneden rode-uiringen, romige geitenkaas (jawel!) met zongedroogde tomaten en warm knapperig brood en geurige groentestoofchotels uit de tajine (Marrokaanse stoofpan van aardewerk) kan ik hele maal wegdromen. Echt, als ik niet af en toe vreselijk zou genieten van een mals stukje vlees op mijn bord, zou ik zonder meer vegetarier worden. Een rondje redactie gaf een aardig beeld van wel of geen vlees op je dagelijkse menu. De meesten van ons eten regelmatig 'een dagje zonder". Fantasierijk, maar ook gemakkelijk. Immers, in de supermarkt vind je tal van gemaksproducten dieje maaltijd zonder vlees com- pleet maken. Het brachtons op Het idee deze 'vegetari- sche' AllerHande samen te stellen, vol inspiratie voor een maaltijd zonder vlees, kip of vis. En we laten meer en minder bekende mensen aan het woord over hun idee over vegetarisme. Terwijl ik nu naar beneden snel (het is wat later op de avond en de maag knort) om een stukje oude kaas op te knabbelen, vergezeld van een mooi glas port, laat ik de ruimte aan u. Laat u verrassen Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur Op zoek naar informatie Gespreksstof Mobiele telefoons:^? lust of last? AllerHande praatte met een vierkoppig gezelschap. STIJL LEVEN Koken en wonen Handige keuken- hulpjes. Van staal, hout en plastic.

Allerhande | 2002 | | pagina 5