Je kunt niet altijd met je bezig zijn. i Calcimel Calcimel wel. Voel je Vifit Colcimel A A R D B E I FRAAABOOS Calcium, of in gewoon Nederlands: kalk, is het belangrijkste bestanddeel van onze botten. Sterke, gezonde botten krijgen we door veel te bewegen, door veel daglicht (vitamine D) maar vooral door het consumeren van voldoende calcium. Waarom extra calcium? Calcium, oftewel kalk, is het belangrijkste bestanddeel van onze botten. In ons lichaam wordt voortdurend nieuw botweefsel aangemaakt en oud bot- weefsel afgebroken. Op jonge leeftijd gaat de opbouw sneller dan de afbraak. Ons lichaam zorgt er dan voor dat het bottenstelsel uitgroeit tot een stevig en sterk skelet dat tegen een stootje kan. Maar naarmate we ouder worden, gaat de afbraak van botweefsel sneller dan de opbouw. Dan hebben we extra calcium nodig om die botten sterk te houden. Lekker en nog goed voor je ook! Als we via onze voeding te weinig calcium binnenkrijgen, onttrekt het lichaam calcium aan de botten. Calciumrijke voedingsmiddelen zijn dus erg belangrijk. Maar ja, je kunt niet altijd met je gezondheid bezig zijn. Omdat je niet de hele dag in je 'calciumspiegel' kijkt, is er nu Calcimel. Erg goed voor je botten en toevallig ook nog eens erg lekker. Voel je Vifit met Calcimel. Calcimel is een heerlijke yoghurtdrink. Het is verrijkt met natuur- lijke calcium, die door toegevoegde vitamine D extra goed door het lichaam wordt opgenomen. Een glas (200 ml) Calcimel bevat 50% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid calcium. En dan is Calcimel ook nog eens een feestje voor je smaakpapillen! Calcimel is er namelijk in twee heerlijke, frisse fruitsmaken: aardbei/framboos en citrusvruchten in een 1/2 literverpakking. Informatie Heb je nog vragen over welke rol voeding kan spelen in relatie tot je gezondheid? Of heb je vragen over Calcimel? Bel dan gratis de Vifit gezondheidslijn: 0800-23 58 43 48 of kijk op www.vifit.nl.

Allerhande | 2002 | | pagina 12