P Uren Tips om mooi te blijven Reinigings O 5 z LU Z LU LU H" De huid rondom de ogen is dun en teer. Het is daarom verstandig oogmake-up afte nemen met een speciaal oog- make-up reinigingsproduct. Nieuw zijn de Diadermine milde reinigingsdoekjes die kant-en-klaar zijn voor gebruik. Zonder watjes of water verdwijnt oogmake-up in een handomdraai. Makkelijk voor onderweg of op reis. 0^ LU »nec Bat" Niets ontspannen- der dan een bad, liefst met heerlijk geurende badcreme. De warmte van het water stimuleert de doorbloeding van de huid. Die wordt daardoor niet alleen schoon, maar ook de teint leeft op. De huid wordt zacht door een badpro- duct te gebruiken waaraan verzorgen- de hydraterende bestanddelen zijn toegevoegd. Dove Moisture Balance Bath bevat boven- dien bad-olien om de vocht- balans van de huid Intact te houden. Voor schone handen heeft u niet meer per se water en zeep nodig. Wei zo makkelijk voor op reis, wanneer u die twee niet altijd bij de hand heeft. Het voordeel van hand- verzorgingsproducten als Herome desinfecterende handgel is bovendien dat handen minder uit- drogen dan bij het was- sen met water Vochtverlies is de oorzaak van veel winterse huidproblemen zoals droogte, irritatie en jeuk. IJzige kou en gure wind, in combinatie met de droogte van de buitenlucht en centrale verwarming binnenshuis, tasten het beschermlaagje van de gezichtshuid aan. Een vochtregulerende creme zoals Diadermine Aquaprotect kan extra bescherming bieden voor de gezichtshuid. Verkrijgbaar bij de servicebalie van AH. Een man scheert in zijn leven zo'n negen meter baardhaar weg. Een scheerbeurt duurt gemiddeld drie minuten, wat betekent dat mannen ongeveer 3350 uur van hun leven scherend doorbrengen. Cenoeg reden om de nodige aandacht aan dit precisieklusje te besteden. Wilkinson extra II precision biedt nat- scheerders het comfort en gemak van een wegwerp- scheermes voor thuis en op reis. AllerHande 2-2002 105

Allerhande | 2002 | | pagina 105