Fa .addertie? Om te Designfles Tips om mooi te blijven badderen Futuristisch Onzichtbaar, comfortabel, effectief en handig in het gebruik. Libresse bedacht een heel klein inlegkruisje dat al deze eigenschappen in zich verenigt en boven- dien een fris en schoon gevoel geeft. Verpakt in een trendy pakje van 22 stuks, 2,26 4,98). Maak kans op een setje van Schiesser Stuur een briefkaart met uw naam, volledige adres en maat (XS, S, M, L of XL) naar Libresse Schiesser Actie, Antwoordnummer 6079, 3700 VB Zeist. De eerste 50 zenders ontvangen gratis een pakje Libresse Micro en een onder- goedsetje van Schiesser thuis. Panty's bestaan uit te zien, maar kwetsbaar. meterslang ragfijn ge- De helft van de panty's weven draad. Stijlvol om gaat al op de eerste dag dat ze gedragen worden kapot! De panty's van Albert Heijn worden door ingenieuze machi nes uitgebreid getest op kwaliteit, elasticiteit en duurzaamheid. Van knie- kou sjes tot de onver- woestbare panty opaque in 40 denier. Prijzen vanaf 3,31(/7,29). In de winter hebben lippen het zwaar te ver- duren. Omdat ze een natuurlijk bescherm- laagje van talg en vet missen, drogen ze snel uit. Als sp eciale lipsticks niet helpen tegen uitdroging en kloofjes, maak uw lippen dan op met een lippotlood en breng hierover een kleurloze lipbescherming met UV-filter aan. Wellness Douche en bad zijn de meditatieruimtes van nu. Even ontspannen. Ook geur draagt een steentje bij aan deze maniervan relaxen. Fa Welness Creme Bad is een revitaliserend en verzorgend badschuim waarvan de uitgekien- de geur een posi- tieve invloed op de gemoedstoestand heeft. Crime 5 2 o De frisse unisex douchegel van Adidas zit in een mooie designfles 2,49, 5,49). De twist-lock dop is handig tegen geknoei in sport- of toilettas. Ook van Adidas: de nieuwe sensitive deospray for women. Een effectieve deodorant die vierentwin- tig uur werkt tegen trans- piratie 2,99, 6,59). AllerHande 1-2002 107

Allerhande | 2002 | | pagina 107