kersttradities rf fo Inhoud AllerHande december Op zoek naar irrformatie of recepten? Kijk ook eens op www.ah.ni 4 AllerHande 12-2001 Kerst 2QQ1 Vraag Antwoord Wereldwijde kersttradities In Spanje springen ze over vreugde- vuren, in Hongarije maken ze een stoel van zeven soorten hout... Kerstmis op allerlei manieren gevierd Kerstmis in Engeland Albert Heijn en zijn vrouw Monique over Kerstmis in hun Engelse kasteeltje en over andere kerstherinne- ringen: 'Ik denk dat de Engelsen meer van kerst begrijpen dan wij.' Inclusief typisch Engelse kerstgerechten Voorgerechten Zinnenprikkelende starters voor het kerstdiner Hoofd- en bijgerechten Klassieke gerechten in een nieuwjasje Nagerechten Zeven sprankelende nagerechten om het kerstdiner mee af te sluiten Kerstmis in Zweden Altijd een witte kerst. Nederlanders in Zweden vertellen hoe ze Kerstmis vieren volgens de plaatselijke tradities. Met zelfgebakken saffraanbrood, kerstham en een buffet boordevol vis After Dinner Shopping Lekkernijen voor bij de koffie of de thee Het kerstontbijt Begin de kerstdagen goed met een vrolijk opgemaakte ontbijttafel met zelfgemaakte jam, luxe tosti's, sinaasappelboter en bowl! Kerstversiering Leuke en originele ideeen om de kersttafel fees- telijk te versieren Derde kerstdag Na alle royale kerstdiners: gemakkelijk te berei- den en lichte gerechten voor de dag na kerst Fortune cookies Verras gasten met goede raacl of een lieve wens, verstopt in zelfgemaakte gelukskoekjes

Allerhande | 2001 | | pagina 4