IPrintmenu Kersttrends roomboter vraag antwoord Harde biologische Kersttoppers De medewerkers van AH Huistraiteur zitten niet stil. Voortdurend worden nieuwe produc- ten ontwikkeld en bestaande producten verbe- terd of aangepast. Alice: 'De producten zijn alle- maal vers en van hoge kwaliteit. Vooral ideaal met de feestdagen, want ze zijn erg lekker en toch snel klaar te maken. Heel geschikt voor een diner en sterk in opkomst zijn de verse pas- ta's. Van tortellini verde (gevulde pasta's) tot tagliatelle in twee kleuren. Zelf verse pasta maken hoeft dus niet meer. Het zijn allemaal feestelijke, en lekkere pasta's waaraan eenvou- dig extra ingredienten toegevoegd kunnen wor den. Lekker als voor- of tussengerecht of voor bij de borrel zijn de verse quiches van AH Huistraiteur. Ze zijn in smaak verbeterd en er zijn nieuwe soorten aan toegevoegd.' 'De soepen van AH Huistraiteur zijn razend populair. Nieuw zijn de wintersoepen, zoals de witlofsoep en kreeftensoep. En rond de kerstda- gen starten we met vier-persoonssoepen, die perfect zijn als voorgerecht. En er gebeurt meer op het gebied van soep. Soep is de afgelopen tijd heel populair geworden. We onderzoeken door- lopend waar onze klanten behoefte aan hebben. I Gemak, verantwoord en vers hebben veel men- sen hoog in het vaandel. En het einde van die trend is nog lang niet in zicht.' S. Menukaartjes Glas is in. Kerststukken worden opge- maakt in glazen vazen en naast traditio- nele kaarsen worden ook glazen waxine- lichthouders gebruikt. Paars en lila zijn - naast het traditionele rood, wit en goud - de kleuren van dit jaar. De afde- ling bloemen en planten van Albert Heijn heeft vanaf 3 december een lila glazen vaas in het assortiment. Ideaal voor amaryllissen, lelies of boeketten. De biologische roomboter lijkt de laatste tijd harder dan normaal; is de samenstelling soms veranderd? Mevr. B. te H. Het is goed mogelijk dat de boter in de winter iets harder is dan in de zomer. Dit heeft te maken met het voedsel dat de koeien krijgen. 's Zomers eten de dieren namelijk vers gras en in de winter krijgen ze hooi als voer. Het voedsel heeft invloed op de melk - en dus ook op de boter - die de koeien leveren. Alice de Haan van AH Huistraiteur Pizza's Componenten weet als geen ander welke pro- ducten populair zijn met kerst. Over culinaire hoogstandjes, die niet alleen tijdens de feestda- gen gretig aftrek vinden. O AllerHande 12-2001 II Natale Een leuk idee voor de kersttafel: kerstmenukaartjes, die u zelf maakt via de web site van Albert Heijn. Surfnaarwww.ah.nl, en kies een van de vijf menukaartjes met daarop de verschillende landenthema's die u in dit nummer vindt. De kaartjes kunt u zelf aanpassen met uw eigen gerechten en verschillende lettertypen. Even printen (in kleur ofzwart-wit) en uw kerstmenu is helemaal compleet!

Allerhande | 2001 | | pagina 11