Vraag Antwoord Nieuw doel voor oude munten Doe iets groots met uw kleingeld! Air Miles-saldo op prijsscanner Vaste prijs In deze rubriek vindt u een selectie van vragen aan Albert Heijn en aanvullende informatie over de Albert Heijn-organisatie. Hebt u ook een vraag? U kunt hem stellen aan de AH Servicelijn: 0800-0305 (gratis). Misschien heeft u ze al in uw Albert Heijn-winkel zien staan: inzamelbakken voor uw oude buiten- landse papier- en muntgeld. Stichting Coins for Care organiseert in samenwerking met Nationale Eurocollecte een landelijke inzamelingsactie voor meer dan honderd goede doelen. Nog een paar maanden, en dan is uw oude Europese geld niets meer waard. Heeft u ook nog buitenlands geld over? Stichting Coins for Care en Nationale Eurocollecte zamelen op duizenden locaties in het hele land (o.a. Albert Heijn, Shell, HEMA) het geld in. Esther Jacobs van Coins for Care: 'De opbrengst wordt verdeeld onder goede doelen op het gebied van onder meer kinderen, gezondheid, natuur, dier en milieu. Via onze website kan het publiek bepalen naarwelke doe len hetgrootste deel gaat. Overigens, ook Nederlands en niet-Europees geld is natuurlijk van harte welkom.' Naast de inzamelbakken in winkels en banken wordt er in januari een grote huis-aan-huiscollecte gehouden. Verder wordt in de media veel aandacht besteed aan deze landelijke inzamelingsactie. Wilt u meer weten? Kijk op www.nederlandvoorhetgoededoel.nl of bel met 0900-9594 (22 ct. per minuut). Als u bij Albert Heijn een product met Air Miles wilt kopen, is het handig om te weten of u wel genoeg Air Miles hebt. Vanaf nu kunt u in de winkel direct zien hoeveel Air Miles u hebt, door simpelweg de streepjes- code op uw Air Miles- of 8om/skaart voor het venster van de prijsscanner te hou- den. Op het scherm verschijnt uw actuele Air Miles-saldo. Op de verpakking van de Tivall-pro- ducten wordt geen prijs meer vermeld. Hoe weet ik nu hoe veel dat pakje kost? Mevr. R. te W. Alle Tivall-produc- ten hebben tegen- woordig een vaste prijs. Op de kaartjes aan het schap staat het vaste gewicht, en wordt ook de prijs in guldens en in euro's vermeld. Het voer dat de leghennen krijgen die de Eivita-scharrel- eieren produceren, bestaatuit- sluitend uit natuurlijke grond- stoffen, zoals mai's, tarwe, gerst, haver, soja en zonnepit- ten. Stoffen die kippen in de vrije natuur ook tot zich nemen. Het kippenvoer bevat natuur lijke algen, die ervoor zorgen dat het Eivita-ei uiteindelijk ook het meervoudig onverzadigde vetzuur DHA (docosahexaan- zuur) bevat. Dit DHA is zeer goed voor ons hart, onze hersenen en ogen. In een ei zit al 80 procent van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid DHA. Meer informatie over het Eivita-ei leest u in de bijsluiter van de eieren of op de website: www.eivita.nl. Ik zag in het schap Eivita- eieren staan. Heeft u hier meer informatie over? Mevr. H. te B. 8 AllerHande 10 2001

Allerhande | 2001 | | pagina 8