TOAST PROOST Vleugels naar beneden Eenvoudige verrassingen Olives Tegen 'n StOOtje (~iFHFI IfiFNSTFI INTJF Een fekker flesje wijn opentrekken is geen probleem meer metzo'n handige vleugelkurkerttrekker. Kurkentrekker op de fles, draaien aan het hoofd, vleugels naar beneden duvven en de kurk komt soepel uit de fles. Een koud kunstje! AH-prijs 29,95 13,59) of 30 Air Miles plus 19,94 9,05). Een flesje wijn als cadeau ce gewoon? Niet als het in zo'n originele houten geschenkbox van de Vrienden van de Coede Wijn verpakt zit. U doet er zelf de wijn van uw keuze in. Ook handig om een fles in te vervoeren. Verkrijgbaar voor een, twee ofdrie fles- sen wijn. Vanaf 5,09 2,31 Het is een bekend tafereel: bij het zoeken naar een fles wijn moeten vaak alle flessen uit het wijnrek getrokken worden om de juiste te vinden... Met deze handige infor- matiebordjes is het in £en oogopslag duide- lijk waar welke fles ligt. U schrijft er zelf de juiste naam en eventueel een smaakom- schrijving op. De clips zijn eenvoudig aan uw wijnrek vast te klikken. Tien clips inclusief 25 kaartjes voor/4,95 2,25). Rode wijn wordt traditie- getrouw in grotere glazen geschonken dan witte wijn. Reden hiervan is dat rode wijn 'gewalst' moet kunnen worden, en dat vereist een groter glas. In een kristallen glas komen de kleur, geur en smaak van wijn het beste tot hun recht. Albert Heijn verkoopu kristallen glazen voor zowel rode als witte wijn. 21 Kristallen glazen mogen niet in de vaatwasser, maar moeten met een klein scheutje afwas- middel schoongemaakt wor- den. Poets ze daarna droog ibbi met een droge doek en berg ze staand op in een afgesloten kast: omgekeerde glazen kun- nen luchtjes van de kast aanne- Jbb men. Bourgogneglazen, kristal, per twee stuks19,94 9,05) of 9,94 4,51) en 30 Air Miles. Bij een etentje hoort natuurlijk een lekker aperitief. Met eenvou dige hapjes kunt u het al bijzonder maken! Wat dacht u van gerookte amandelen, gevulde olijven, diverse soorten tapenades (vers van de AH Huistraiteur of uit een potje van AH eigen merk) of pate met toast. Bij de delicatessenafdeling of voor- verpakt. AllerHande 10-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 55