LI J F LEDEN baby's Nattigheid!- Prison7 Frisoffi PIJNLOOS poetsen U rt E o !"isorr»^ Speciaal voor Beauty en gezondheid bij Albert Heijn CD Kinderen die tijdens de donkere dagen weinig buiten komen, hebben extra vitamine D nodig voor de groei. Vitamine D helpt bij de kalkopna- me en draagt op die manier bij aan sterke botten en tanden. Baby's en peuters tot en met drie jaar hebben het hele jaar door extra vitamine D nodig. Vitamine D als supplement is bij Albert Heijn verkrijgbaar als olie, in tabletvorm en vloeibaar. CD J-J 4-J <D Vijfentwintig procentvan de vrou- wen boven de 35 jaar heeft erva- ring met licht urineverlies bij lachen, niezen of lichamelijke inspanning. Metdeze lichtevorm van urineverlies krijgen veel vrou- wen na de zwangerschap of rond de menopauze te maken. Incontinentiemateriaal absor- beert vocht beter en sneller dan maandverband en inlegkruisjes. Bijkomend voordeel is dat het geurtjes helpt te voorkomen. De eerste tandenbor- stel dateert uit het begin van de zeven- tiende eeuw en was gemaakt van paar- denhaar. Hij maakte het gebit wel schoon, maar ging daarbij zo rigoureus te werk dat het tandvlees bloed- de. Met het huidige aanbod in borstels is poetsen pijnloos en effectief in het verwijderen van tandplak.Tandplak bevat bacterien die hetglazuuraan- tasten waardoor gaatjes kunnen ontstaan. Gaatjes geeft u minder kans door elke dag minstens twee keer twee minuten te poetsen met een borstel met een kleine kop en borstelhaartjes die ook op moeilijk bereikbare plekken in het gebit kan komen. Behalve borstvoeding is alleen volledige zuige- lingenvoeding geschikt voor jonge baby's. Zuigelingenvoeding voldoet aan de laatste eisen op wetenschappelijk gebied en bevat onder meer precies de juiste hoeveelheid vita mine D en K. Na de zesde maand kunnen de kleintjes opvolgmelk drinken, waarin onder meer extra ijzer en een aangepast zout- en eiwitgehalte zit. Voor overgevoelige baby's, hongerige baby's en spugertjes zijn speciale varianten zuigelingenvoeding verkrijg baar. De huisarts of het consultatiebureau kun nen advies geven. In Nederland hebben maar liefst 100.000 kinderen tussen de zes en twaalfjaar last van bedplassen. Het komt soms door een lichamelijke aan- doening, maarvaker ligt de oorzaak in een ingrijpende emotionele gebeur- tenis. Het plassen gebeurt niet opzet- telijk en uw kind kan er niets aan doen. Vervelend is hetvaak wel. Uw kind £en keer per nacht laten plassen kan uitkomst bieden. Als uw kind diep slaapt kunt u beter het zekere voor het onzekere nemen en kiezen voor speciale luiers voor bedplassen. HUGGlE' PxHJS®

Allerhande | 2001 | | pagina 135