Beloon jezelf 0% vet 100% fit Lijnen of op je lijn letten? miaj Vitalinea van Danone. Ceniet meer van minder. laardDg.' Je kunt namelijk ook wat aan je figuur doen door het hele jaar op je lijn te letten. Met producten die lekker zijn, maar tegelijkertijd niets van je figuur eisen. Bijvoorbeeld Vitalinea van Danone. Dat is een heerlijke yoghurt of kwark in verschillende smaken, met 0% vet. De trap in plaats van de lift, de fiets in plaats van de auto, en de sportschool in plaats van de bank en televisie. Met Vitalinea worden al deze inspanningen beloond. Want met Vitalinea kun je iedere dag genieten van de voile smaak van yoghurt en kwark, zonder dat je weegschaal er chagrijnig van wordt. We vragen veel van ons lichaam. We werken hard, hebben een druk sociaal leven en weinig tijd om te ontspannen. Voor die ene jurk moeten er dan ook nog wat kilootjes af, terwijl je lichaam juist bouwstoffen nodig heeft. Daarom is het goed om te weten dat Vitalinea geen vet bevat, maar wel veel vitamines en mineralen die je elke dag nodig hebt. Ze zorgen ervoor dat je gezond blijft en dat je je gezond voelt. De lekkerste zuivel met 0% vet was er al in yoghurt per 4 porties in de smaken aardbei, abrikoos en met fruit en granen, en in kwark per 4 porties in de smaken vanille en perzik. Maar nu is er ook yoghurt per 8 porties verkrijgbaar in de smaken aardbei, framboos, kers, peer, perzik en ananas. Bovendien is er nu ook luchtige kwark op een heerlijke laag aardbeien. Met al die afwisseling krijg je elke dag precies binnen wat je nodig hebt. Hartstikke gezond dus, maar vooral verschrikkelijk lekker. Voor veel mensen eindigt afvallen vaak nog met afhaken. Van een periode met worteltjes en water word je natuurlijk ook niet echt vrolijk. Het uiteindelijke resultaat van radicaal lijnen is daarom meestal een slecht humeur en de jojo die weer genadeloos terugslaat. Terwijl dat eigenlijk nergens voor nodig is.

Allerhande | 2001 | | pagina 94