Becel pro-activ. Gemiddeld 10% LDL-cholesterolverlaging in 3 weken Wat Becel pro-activ zo bijzonder maakt, is het unieke bestanddeel plantensterol, dat de opname van cholesterol in het lichaam vermindert. (D Ook u kunt in slechts 3 weken uw slechte cholesterol met gemiddeld 10% verlagen. In combinatie met gezonde voeding kan het X cholesterolgehalte nog verder dalen. Probeer daarom net als mevrouw Oudijk Becel pro-activ en ontdek hoeveel het cholesterolgehalte bij u daalt. Meer weten? Vul de bon in, kijk op www.becelproactiv.nl of bel het Becel Voedings Informatie Centrum: 0800 - 0439. Van de ene op de andere dag is Becel pro-activ heel belangrijk geworden voor veel mensen in Nederland. Heel simpel. Want door dagelijks 20-25 gram Becel pro-activ op uw brood te smeren (dat is de hoeveelheid voor 4-5 boterhammen), kunt u zelf actief uw slechte (LDL-) cholesterolgehalte flink omlaag brengen. Miljoenen mensen hebben dat nu overal ter wereld gedaan en hebben ontdekt wat 30 onafhankelijke onder- zoeken al eerder aantoonden. En waar ook mevrouw Oudijk zo enthousiast over is. "Ik heb m'n hele badmintongroep verteld dat het helpt!" Lees voor gebruik de tekst op de verpakking. Ik ontvang graag meer informatie over Becel pro-activ. Naam: m/v Postcode/woonplaats: E-mailadres: Stuur deze bon in een envelop naar: Becel Voedings Informatie Centrum, Antwoordnummer 1004, 3000 VB Rotterdam (een postzegel is niet nodig). Wet Persoonsregistratie: de verstrekte gegevens zullen worden opgenomen in een gegevensbestand t.b.v. Becel pro-activ. Dit bestand is aangemeld bij de Registratiekamer.

Allerhande | 2001 | | pagina 32