Bio- logisch Broodje vegetarisch Perfecte mix Ballen uit blik Vlees(be)waren Naasc de roomboter van AH Biologisch is er nu ook biologische hal- varine. AH Biologisch Halvarine is volledig plantaardig en is bereid met biologische ingre- dienten. Per 250 gram, 2,49 1,13). Goed nieuws voor vegetariers: er zijn nu ook vleesvervangers voor op het brood. Vegetarisch gebraden gehakt met bieslook is lekker als beleg, maar kan ook worden gegeten als hapje bij de borrel. Daarnaast is er vegetarische kipfi- let en vegetarische saksische leverworst. Toppunt van gemak zijn de kant-en- klare, vegetarische kipreepjes die lekker smaken in bijvoorbeeld koude en warme salades, in roerbakschotels, omeletten en in wraps. Met de nieuwe mixen voor macaroni of spaghetti, chili con carne, bami en nasi bereidt u snel een eenvoudige basis- schotel die u naar gelieven zelf kunt aanvullen met uw favoriete ingredien- ten. AH Mix voor Macaroni/Spaghetti, AH Mix voor chili con carne, AH Mix voor bami en AH Mix voor nasi. Prijs: 1,69 0,77). Makkelijk om altijd in huis te hebben zijn de nieuwe snackballetjes van Zwanenberg. Er zijn drie soorten: snackballetjes in Sateh-, Indische Tomato- en Oriental Currysaus. Als u nu bij Albert Heijn vleeswa- ren koopt, spaart u meteen voor een flinke korting op een lucht- dicht vleeswarendoosje van het bekende merk Curver. Het handi- ge doosje, dat speciaal is ontwik- keld voor klanten van Albert Heijn, bestaat uit drie op elkaar passende delen. U kunt kiezen uit een vleeswarendoosje met een platte deksel of met een bolle dek- sel. Tegen inlevering van een spaarkaart van tien zegels betaalt u 9,95 4,52), zonder spaar kaart f 19,94 9,05). Het doos je is vaatwasmachinebestendig. AllerHande 9-2001 21

Allerhande | 2001 | | pagina 23