Posters voor beginners Lekker rond Met een korreltje rijst Een, twee, drie... uit de Albert Heijn-winkel Ml1 I'lnten _T- De oosterse keuken is in ons land razend populair. Gelukkig hoeft u er niet uren voor in de keuken te staan, want met de nieuwe roerbaksauzen van Albert Heijn hebt u binnen enkele minuten een authentiek oosterse maaltijd op tafel. Er zijn drie variaties: AH Chinese zoetzure saus (pot, 535 gram), AH Indiase kerrie- saus (pot, 520 gram) en AH Indonesische satesaus (pot 520 gram). Per pot 3,79 1,72). Nieuw(s) Nu ook verkrijgbaar in het eigen merk van Albert Heijn: pandanrijst en basmati rijst. Beide rijstsoorten hebben een lange korrel. Pandanrijst is na het koken lekker zacht en kleverig en komt het best tot z'n recht in Chinese en Zuid-Aziatische gerechten. Basmatirijst isjuist droogko- kend en heel lekker in Indiase schotels. AH Pandan-rijst en AH Basmatirijst, 400 gram, 2,69 1,22). Ideaal voor tussendoor, voor speciale gelegenheden of voor bij de maaltijd zijn de nieuwe koelverse snacks van het eigen merk van Albert Heijn. Ze zijn verpakt in een magnetron- bestendig bakje en hoeven slechts enkele minuten in de magnetron. Er zijn drie varianten: gehaktballetjes (12 stuks), chickenwings (6 stuks) en cocktailsates (10 stuks). Het bekende, Zweed- se, caloriearme knacke- brod van Wasa is er nu ook in een ronde vorm. Er zijn twee variaties: met sesam (290 gram) en een volkorenvariant met extra vezels (250 gram). Prijs: 2,99 1,36).

Allerhande | 2001 | | pagina 22