kruulpn Bezinksel Nieuwe cursussen AH Kookschool 'Moeilijke keuzes makkelijk maken' 'Een paar jaar geleden is Albert Heijn bewust gaan kijken welke non food-producten passen in de Albert Heijn-winkels. Computers bijvoorbeeld. En mobiele telefoons, digitale camera's, palmtops, printers maar ook aan kleine huishou- delijke apparaten en diensten zoals de stomerijservice. Binnen deze nieuwe productgroepen selecteren we merken met een goede kwaliteit, die we tegen een goede prijs aan kunnen bieden. Zo maken we de aanschaf van een computer of printer een stuk makkelijker bereikbaar. Klanten weten dat we kwaliteit leveren en dat ze waar voor hun geld krijgen.' 'Of mensen garantie hebben op een computer die ze hebben gekocht bij Albert Heijn? Jazeker, de garantie verloopt via de leverancier. Ook is er een helpdesk waar klanten terecht kun nen met vragen. En als het nodig is, komt er een monteur langs. Op www.ah.nl zijn alle pc's met randapparatuur te zien. De klant kan de specificaties bekijken en de computer online bestellen. De besteller krijgt thuis bericht per e-mail wanneer de pc bij Albert Heijn klaarstaat. In de toekomst zal Albert Heijn zeker meer non food-produc ten aanbieden. Maar de levensmiddelen blijven nummer een. Albert Heijn blijft 'King of Food'. Daarnaast willen we de klant andere goede spullen aanbieden en zijn beleving, ple- zier en ervaringen met 'de nieuwe wereld' veraangenamen. Selecteren voor de klant, dat is onze toegevoegde waarde.' '^ovenc-M1'' Qj) De AH Kookscholen gaan van start met een nieuw programma. Kijken en koken is het motto, want behalve lessen waarin een kok laatzien hoe het moet, zijn er nu ook lessen waarin u zelf aan de slag kunt. Vegetarisch koken bijvoorbeeld of een workshop Chocolade. Een com- pleet overzicht vindt u op www.ah.nl. In Albert Heijn-winkels met een AH Kookschool is ook een brochure verkrijgbaar. AH Kookscholen vindt u in Den Haag (Escamplaan 281Maarssenbroek (Bisonspoor 1078), Tilburg (Jan Heijstraat 10), Leeuwarden (Tinjedijk 76), Heerhugowaard (Middenwaard 2), Haarlem (Soendaplein 18) en Purmerend (Burgermeester D. Kooimanweg 16). Sinds ongeveer een jaar kunt u in de winkels van Albert Heijn naast het dagelijks halfje bruin en litertje melk, ook voor potten en pannen, mobiele telefoons of een computer terecht. Remco Kok, inkoper new business services, vertelt hoe dat zit. AlltrHande 9-2001 11 In de biologische ciderazijn tref ik altijd bezinksel aan. Wat is dit en kan dit kwaad? Mw. D. te B. De ciderazijn van AH Biologisch wordt gefil- terd. Desondanks blijven in de azijn heel kleine celstructuren achter van de appels die voor de azijn zijn gebruikt. Deze veroorzaken het bezinksel, dat geheel onschadelijk is voor de gezondheid. Het bezinksel is een natuurlijke eigenschap van biologische ciderazijn. k^Kkuim^ Zijn gedroogde kruiden onbeperkt houdbaar? Op de krui- denpotjes staat namelijk geen houdbaarheidsdatum vermeld. Mw. S. te C. Gedroogde kruiden zijn langer dan anderhalf jaar houdbaar, mits de kruiden goed worden afgesloten. Wanneer een artikel langer dan anderhalf jaar houdbaar is, hoeft er geen houdbaarheidsdatum op de verpakking te worden vermeld. Vandaar dat u geen ten minste houdbaar tot-datum op de verpakking aantreft. Op den duur neemt de kwaliteit van de kruiden, te oordelen naar geur of smaak, wel wat af.

Allerhande | 2001 | | pagina 13