Deze maand in de Albert Heijn-winkel: twee nieuwe uitgaven vol inspirerende recepten. Een ontdekkingsreis door de streekkeukens van eigen land en een handig boekje met trendy recepten voor wraps. Opgerold staat netjes en erwtensoep Hollandse kost wereldse wraps Bloemtortilla's zijn al langer verkrijgbaar, maar breken nu echt door onder de naam wrap. Een echt basisproduct dat makkelijk en snel is klaar te maken met verse groenten en fruit. Vullingen voor wraps zijn geinspireerd op keukens uit de heie wereld. Mexicaanse, Italiaanse en zelfs Hollandse vulling: bijna alles kan. Het nieuwe boekje 'Tortilla Wrap' laat zien wat er alle- maal mogelijk is. Het boekje ligt vanaf 3 September in de Albert Heijn-winkel en kost 9,95 4,52). Er wordt door Nederlanders wel eens lacherig gedaan over de kwaliteit van de vaderlandse keuken. Dat dat niet terecht is, bewijst het achtste deel in de reeks over streekkeukens van Europa. In deze uitgave staat Nederland in de schijnwerpers en wordt vertegenwoordigd door drie even karakteristieke als uiteenlopende provincies. De nuchtere Friezen blijken wel degelijkte genieten van hun eigen specialiteiten, de Zeeuwen maken in hun keuken dankbaargebruikvan de alom aanwezige zee en de bourgondische Limburgers genieten van het goede leven met originele streekproducten. Elk hoofdstuk in het boek begint met een uitleg over gerechten en dranken uit de provincie en besluit met praktische mformatie over evenementen en aanbevolen adressen. Hoogste tijd om kennis te maken met de verscheiden- heid aan smaken van ons kleine landje. Het boek is vanaf 3 September verkrijgbaar in de Albert Heijn-winkel en kost 19,95 9,05). AllerHande 9-2001 123

Allerhande | 2001 | | pagina 123