Patrick "t Hart en Alain Adriaanse ten voeten uit 'We zien dit niet als werk maar als hobby i Favoriet geretht: Patrick: 'Zoveel! Het zijn vaak de kleine din- gen waarvan ik helemaal uit mijn dak kan gaan. Vanmiddag waren we met zalfvan bloemkool bezig: doen we bloemkool in de keuken- machine, zodat het een zachte substantie wordt. Heerlijk.' Alain: 'Gamba's. De tempura van gamba's met roerbakgroenten en kerrie-koolsalade die we nu op de kaart hebben staan is echt geweldig.' Favoriet product: Patrick: Eh... moeilijk.' Alain: 'Patrick werkt't liefst met citroen.' Patrick: 'Klopt. Ik ben gek op zoet-zuur combinaties.' Alain: 'Voor mij is het momenteel biologisch geteelde kaas. Legje zo'n kaasje naast een fabriekskaas, dan proef je duidelijk verschil.' Niet lekker: Patrick: 'lets wat ik niet lust bestaat niet. Maar opge- warmde chocola vind ik echt niet lekker: warme chocolademelk, chocoladesaus... bah. Ik ben ook niet echt gek op desserts. Geef mij maar een mooie kaas.' Alain: 'Alles wat bitter is: grape fruit, rauwe witlof, bier... sowieso houd ik niet zo van alcohol.' Favoriete drank spijsconibi natie: Patrick: 'Citroensorbet met ijsthee en Southern Comfort.' Alain: 'Rauw gemarineerde zwaardvis met manzanilla-sherry.' Zou graag kokeji voor: Patrick: 'Dat is een moeilijke. Het maakt mij eigenlijk niet uit, dat kan voor een timmerman zijn maar ook voor Hans van Wolde van Beluga in Maastricht. Die man kooktecht met liefde, dat is knap.' Alain: 'Ik weet het niet. Voor aller- lei collega's uit het vak, denk ik.' AllerHande 8Z001 81

Allerhande | 2001 | | pagina 81