vegetarisch dagje Romige pasta met pittige roerba Oosrerse salade met fijngenakte rofu Zacht en knapperig tegelijk Alternatieven voor vlees Als u verantwoord eet, krijgt u ook zonder vlees voldoende eiwit bin- nen. Ook de B-vitamines zijn geen probleem. Diezitten in graanpro- ducten, peulvruchten, melk, groen- ten en fruit. Er kan alleen een vita- mine B12-tekort ontstaan als u geen dierlijke producten eet. Peul vruchten, granen, noten, sojapro- ducten en eieren bevatten ijzer. Maar ons lichaam neemt ijzer uit vlees (en eieren) beter op dan uit plantaardige producten. Vitamine C maakt de opname van ijzer wel makkelijker. Dus eet bij elke maal- tijd groenten en/of fruit of drink er een glas sinaasappelsap bij. Snelle vleesvervangers In de koelvitrine bij de vleesproduc- ten vindt u een uitgebreid assort ment vegetarische vleesvervangers. Welke vegetarische producten sma- ken bij welke maaltijden? Hollandse pot (aardappelen, groente en vleesvervangers): snelklaar vleesvervangers, zoals ver- schillende burgers, groenteburgers, gepaneerde schnitzels, cordon blue, rookworst, worstjes, verschillende soorten balletjes en ook de nieuwe spinazieschnitzel, broccolischnitzel en uienburger. Italiaanse keuken rulgehakt (AH), Tivall mix, Quorn Fijngehakt Oosterse roerbakgerechten roerbakstukjes chickenstyle (AH), Quorn stukjes, diverse soorten gemarineerde stukjes (Quorn) Grillgerechten ongepaneerde burgers, balletjes, rookworst, Frankfurters Extra kruidig door veel verse koriander Op de internetsite van Tivall vindt u informatie over de Tivall-producten en lekkere recepten: www.tivall.nl. AiierHandeS-zooi zs

Allerhande | 2001 | | pagina 75