Nieuw(s) Poes, poes, poes... Fleurige zomertrends Spaar voor gratis Pardoes uit de Albert Heijn-winkel Voor hongerige katten heeft Purina O.N.E. nu ook grote verpakkingen van de maaltij- den met zalm en kip met rijst. Voor sterke spieren, botten, tanden en een glanzende vacht! En extra voordelig door de grotere verpakking. Zak, 800 gram, 8,59, 3,90). Warm zomerrood en roze. Bioemen in deze trendy, maar ook in andere kleuren zijn te vinden op de bioemen- en planten- afdeling in de Albert Heijn-winkel. Behalve rozen en anjers vindt u er tropische soorten zoals anthuriums en calla's. Bijpassende vrolijke vazen worden aangeboden met Air Miles-korting, 24,95 11,32) of/ 14,95 6,78) en 30 Air Miles. Fotografie Koene Heuvink styling Kamer 465 accessoires: bruin koffiekopje, mes, platte glazen schaal (L) blauw koffiekopje, donkerblauw bordje, bestek bij sauzen (K) glazen kom, bord en beker bij crackers, schaal bij Verkade (M) glazen bordje bij pudding (D) vaas (A) bordje bij De Ruijter (N), zie biz. 122; overige accessoires uit eigen bezit AllerHande 8 2001 25 Vanaf eind juli kunt u bij Albert Heijn spa- ren voor leuke Pardoes-figuurtjes. Het ver- zamelen van de acht figuurtjes (zoals Pardoes Tovernar, Pardoes Valentijn en Pardoes Fata Morgana) is eenvoudig. ledere week zijn er verschillende produc- ten in de aanbieding, zoals Andy, Cup-a- Soup en Andrelon styling, waarbij u een gratis Pardoes-figuurtje krijgt. De figuur tjes passen bij het Pardoes-spel, dat voor 12,95 5,88) te koop is. Houd dus de aanbiedingen in de winkels in de gaten!

Allerhande | 2001 | | pagina 25