Ik doe mee met a 11 e spaarvormen' Fredjonker: Tirr Uitstekende rente Met de antwoordkaart kunt u eenvoudig een AH Spaarrekening openen. Vul de kaart volledig in en stuur deze op naar AH Geldzaken, t.a.v. AH Spaarrekening, Antwoordnummer 10000, 1500 TA Zaandam. U kunt desgewenst de antwoordkaart ook in een enveloppe versturen naar bovenstaand antwoordnummer. Een postzegel is niet nodig. Binnen 10 werkdagen ontvangt u schriftelijk bericht. Pak de folder of kijk op www.ah.nl voor meer info over de AH Spaarrekening spaarders 'Al die kleine beetjes tikken behoorlijk aan. Ik spaar nu bijna drie maan- den met alle spaarvormen en zit al op een paar honderd gulden.' Voordeel van het spaarsysteem van Albert Heijn is dat je niet iedere keer hoeft te sparen. 'Laatst gaf ik een feestje, en moest voor f 400,- bood- schappen doen. Ik heb toen maar een keer overgeslagen.' Sparen via een AH Spaarrekening kost niets en de rentepercentages zijn aantrekkelijk. Zodra het gespaarde bedrag990,- of hoger is, wordt het rentepercen- tage hoger.' Reden voor Fred om snel dat bedrag te bereiken: 'Een hogere rente scheelt aanzienlijk, vooral bij zo'n bedrag.' I I Ly Profiteer sneller van het hoge rentepercentage door geld over te maken van de eigen bank- of girorekening naar de AH Spaarrekening. Bij een spaarsaldo van 990,- of meer ontvangen spaarders 4,25 procent rente* over het hele spaarsaldo! De rente is variabel en kan dagelijks aan de marktsituatic worden aangepast Albert Heijn werkt samen met AEGON. AEGON Bank NV is de uitvoerende bank, statutair gevestigd te Utrecht, handelsregister 30100799. AllerHande 7-2001 43

Allerhande | 2001 | | pagina 43