Sparen bij Albert Heijn Geldzaken Ik ga er lekker van uit eten' Steeds meer mensen ontdekken de voordelen van de AH Spaarrekening. Met deze aantrekkelijke maniervan sparen heeft u binnen korte tijd al een aardig kapitaaltje bij elkaar. Vrijwel zonder moeite! AllerHande vroeg Fred Jonker en Brunhilde Nijhof, spaarders van het eerste uur, naar de voordelen van de AH Spaarrekening. Vijf manieren om te Voor grote en kleine Laat uw AH Bom/skorting op uw reke- ning bijschrijven. m Laat net aankoop- bedrag van uw bood- schappen met vijf, tien of vijftien procent verhogen. Dit bedrag wordt dan automatisch op uw rekenmg bijgeschreven. Laat de waarde van uw (al dan niet voile) zegelboekjes bijschrijven. Laat het aankoop- bedrag van uw bood- schappen naar boven afronden op vijf gulden. Het verschil wordt bijge schreven op uw rekenmg. E Laat het te ontvangen statiegeld op uw rekenmg zetten. U kunt kiezen voor een of meerdere van deze spaarvormen. Spaar met een vast percentage van tien procent. Het spaarbedrag is op deze manier gelijk aan de waarde van koopzegels en levert direct rente op. Brunhilde Nijhof-Oosterhuis: 'Ik spaar alleen mijn AH Bom/skorting, dus echt hard gaat het nog niet. Ik spaar nu een maand of drie, en heb eigenlijk geen idee hoeveel ik nu bij elkaar heb. Het zal een gulden of dertig, veertigzijn. Deze manier van sparen is echt ideaal, want je merkt er niets van. Het gaat steeds om heel kleine bedragen: twee of drie gulden. Ik spaar niet echt met een bepaald doel, maar als ik straks tweehonderd gulden bij heb gespaard, ga ik daar lekker van uit eten of koop ik iets leuks. Wie weet ga ik binnenkort ook wel met het percentage sparen. Dan gaat het nog sneller.' 42 AllerHande 7-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 42